• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - niko999k

19. ledna 2012 
Ahojte všichni, jsem typická prvomatka třicátnice a navíc bez "dětimajících" kamarádek, takže smrtící kombinace :grinning: Sem jsem se přihlásila abych mohla čerpat ze zkušeností ostatních (protože každý den zjiťuji že je něco nové a já jsem kolikrát naprosto ztracená a navíc když chci mít všechno naprosto perfektně zmáklé :grinning: - ale pomalu už tahle úchylka ustupuje,takže myslím nejsem ještě úplně ztracený případ :grinning: ), nakupovat ty hromady věcí co zrovna STRAŠNĚ nutně pro synka (9m) potřebuji a prodávat ty co už zas tak moc potřeba nejsou :slight_smile: a zároveň si i pokecat s podobně postiženými, protože jestli něco opravdu nevyhledávám tak je je povídat si s bezdětnými (nebo neúspěsně snažícími se) o dětech a všech těch věcech okolo :wink:
19. led 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niko999k Ahoj, vítám tě na MK! Snad se ti mezi námi bude líbit a přijdeš si tak na stránkách na své :slight_smile: Určitě se tady najdou maminky, které mají stejně staré děťátko jako ty, takže stačí jen vyhledat vhodnou diskuzi a zapojit se do ní :slight_smile: Budu tedy držet palce, ať načerpáš mnoho nových informací a máš se mezi námi fajn. :slight_smile:
19. led 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek