• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - oranzovamandarinka

2. května 2011 
Ahojky, jsem tu - jak jinak - nová. Mám doma malou holčičku Klárku, které je teď pět měsíců a kousek. Bydlíme momentálně v Českých Budějovicích, předtím jsem bydlela v Praze, kde také bohužel zůstali všichni kamarádi a celá rodina. Tak jsem tady na všechno sama, ale dá se to zvládnout. :slight_smile: Nemám tu (na modrykonik.cz) ani žádné přátele, protože moc maminek neznám (tedy ne osobně). Tak budu ráda za každou řádku :slight_smile: Klárinka nám krásně prospívá a zatím jsme nenarazili na žádné velké potíže. Brzy už bude mít náušničky a krásně se nám otáčí. Jen nespinká ve své postýlce, ale s námi. Asi jsem moc měkká, ale nedokážu ji nechat dlouho plakat. Je to prostě naše zlatíčko, vymazlené. Tímto zdravím všechny maminky a přeju bezproblémové snažení, těhulkování i mateřství :slight_smile: Miri
30. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oranzovamandarinka Ahoj Miri, vítej :slight_smile: Jak máš starou holčičku?
Osobně si vůbec neumím představit se odstěhovat z Prahy, ale kamarádky z Budějovic můžeš najít třeba tady:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ceske-budejovice-2/?page=last&post=last&lastref=il
1. kvě 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska Ahojky, naší Klárce je pět měsíců, bude jí18.5. půl roku :slight_smile: To odstěhování bylo nepěkné, ale už jsme si tu trošku zvykli. Pro děti moc krásné prostředí. Ale doma je doma :slight_smile: Doufám, že se jednou vrátíme. Děkuju za tip a uvítání :slight_smile: Škoda, že nejsi z Budějek :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska Máš krásnou šikulku doma :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oranzovamandarinka no ty máš doma taky krásnou princeznu :slight_smile:
ještě se tu můžeš pustit do diskuze s maminkama, které měli podobný termín porodu - je fajn si vyměňovat informace, jak miminko roste a co už umí :slight_smile:
pokud dobře počítám, tak listopad - holky jsou asi už v uzavřené skupině, tak jim písni, jestli tě vezmou mezi sebe http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/listopad-2010/
2. kvě 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek