• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - pajajana

8. října 2012 
Ahoj, jmenuji se Jana a je mi 30 let. Mám 10-měsíčního chlapečka. Našla jsem Vás již v těhotenství, když jsem hledala různé rady atd., Ale až teď jsem se přihlásila, protože máte dobrý diskuse:slight_smile: a ráda se podělím i se svými zkušenostmi.
1. srp 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajajana Ahoj Jani, vítej mezi námi na MK i se svým malým pokladem :slight_smile: Jsem ráda, že jsi se k nám po době prohlížení a čtení přidala a doufám, že nebudeš litovat. Jsme tady opravdu dobrá a velká parta, se kterou zažiješ určitě hezké chvilky ;) Děkujeme za pochvalu diskuzí a přejeme krásný den :slight_smile: J*
2. srp 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Máte taky vzteklé dítě?
Ahoj mám 11měsíčního synka a v posledních 14 dnech se strašně vzteká. Vzteká se u přebalování, při dávání do kočárku atd. Když ho to popadne začne brečet vyšponuje se a je jak prkno. Zažil jste to někdo?
5. zář 2012 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, mám desetiměsíčního caparta a s tím vztekáním je to u nás celkem obdobné. I když dost nárazově. Je pravda, že se začal vztekat u toho přebalování a vždycky, když jsem mu dala jednu nohu do kalhot a začala dávat druhou, on si jak naschvál tu nohu v nohavicích vytáhl. Tak jsem ho přelstila tím, že mu do rukou dám na přebalováku třeba krém nebo kartáček na zuby a on je tím tak zaujatej, že mi nestíhá dělat naschváli nebo se vztekat. V kočárku je zatím klidnej a když ne, uklidního do dudlík... Hmmm, jenže ten mu strkám do pusiny fakt jen v nouzi. Bohužel mám doma lenocha, který mi ještě neleze po čtyřech natož aby chodil. Už si říkám, jestli je to ještě dobře... Tak jsem s ním začala trénovat lezení po čtyřech a to se u toho vzteká fakt festově. Bohužel tak rezignuju.....
23. zář 2012 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lachtane Ahojky, tak to jsem ráda, že vzteklouna nemám jen já:slight_smile:. Nám už se to trošičku zlepšilo. Po vyndání z vany se nemlátí do hlavičky a v kočárku už vydrží i hodinku:slight_smile: Co se týká toho lezení...nic si z toho nedělej. Mě začal prcek lézt až v 11,5 měsících. Během 14 dnů začal lézt jako četr a už si začíná stoupat na nožičky:slight_smile: Roku jsme tedy neutekli, ale alespoň jsme mu ulezli:slight_smile: Tak se neboj. Chodila jsem i na rehabilitaci a paní doktorka mě ujistila, že je lepší když začne lézt později než když v 10 měsících dítě chodí.
8. říj 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek