• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - pampilampi

16. září 2011 
MAM SYNCEKA MA 8 MESIACOV VSETKO PREBIEHALO AKO MA LEN SPAVAL S NAMI NAUCIL SA MAT CICIK KEDY CHCEL V NOCI A TERAZ BEZ NEHO NESPI NEMOZEM SA MU ANI CHRBTOM OTOCIT HNED MRNCI A DUDLIK NAPOMAHA NECHCE ANI FLASU LEN CICIK JE TO NORMALNE CI SOM UROBILA CHYBU KED HO SALE DOJCIM A NEDAVAM FLASU
13. zář 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Zvykl si na živý dudlík a je stále u zdroje. Nenech ze sebe udělat otroka, bude to vyžadovat i nadále - musíš prostě vydržet a nedat... je to náročný, ale je to tak... Přeji hodně štěstí a pevné nervy...
13. zář 2011 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampilampi souhlasím @lenickan, všeho moc škodí, asi byla chyba dávat prso kdykoliv si o něj řekl, jsou to potvůrky vyčůrané.Já osobně neuznávám společné spání, je jasné, že když se mi malý nad ránem vzbudí,tak už ho nechám u sebe, ale když je to v noci a brečí, tak ho uklidním a maže zpátky do postýlky .Bude to asi těžké, ale když se rozhodneš mu prso nedat, tak nepovol..Držím palce.. :wink:
13. zář 2011 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano, také jsem pro oddělené spaní. Oba mají víc klidu na spánek....! Já mám extra lehké spaní vše mne vzbudí a malá je asi po mne
13. zář 2011 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bola to hrozna noc nedala som mu prsnik ma 8mesiacov a vrieskal celu noc upokojil sa o tretej ked so mu tu bradavku dala ako dieta oducit od bradavky
16. zář 2011 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek