• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - paralimi

21. dubna 2011 
Ahoj jsem z Olomouce a chtěla bych si dopisovat hlavně s maminkama. Vím, že se v Olomouci děje spousta věcí, ale většinou se o nějaké akci dozvím až po. Myslím, že víc hlav víc ví a určitě si píšete, kam s prckama zajít, kde je to fajn a čemu se vyhnout. :wink:
20. dub 2011 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska ahoj, mrkla jsem na to, ale nějak tam nikdo nepíše :unamused: Zkusím si založit téma a třeba mi někdo z olomouckých holek napíše. Jsi hodná, žes mi tak pohotově napsala :wink:
20. dub 2011 ve 22:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paralimi já jsem si taky takhle založila nové téma.. teda na Hradec Králové a admin to hned blokl.. že už jsou dvě diskuze... :unamused: Jo, jsou dvě - jedna je stará 4 roky, kam nikdo nepíše, a na druhý mi ani nikdo neodepsal :grinning: To je fakt chování tohle :confounded:
20. dub 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monny89 jééééééé tak to je mi líto, že ti to blokli, snad tak taky nedopadnu. :frowning2:
20. dub 2011 ve 22:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paralimi @monny89 nebo můžete do staré diskuze něco napsat a třeba se zase někdo přidá :slight_smile:
je možné že všichni s tím otálejí, protože si myslí, že tam nikdo nic nenapíše :grinning:
stejně jsme rozjeli naší diskuzi, i když pražskou :slight_smile:

dobré je zapojit se i do diskuze podle termínu a třeba tam potkáte kamarádku ze stejného města :wink:
21. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paralimi uvidíš no
@valentinuska já jsem tam psala, a nikdo nic :unamused: Podle termínu už jsem, ale podle regionu neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 tak třeba bude někdo z Hradce ve stejném termínu, není? :slight_smile:
my z Prahy to máme hold trochu jednodušší :slight_smile:
21. dub 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska není.. ale co, to je jedno už... :confounded: Jojo, já jsem taky pražačka :grinning: tady jsme od září :wink: ale jezdím pravidelně do Prahy :wink:
21. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek