• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - pavla713

23. dubna 2013 
Ahoj vsem,jsem tady nova a cekam sve jiz treti dite.Prvni dva synove uz maji 17 a 15 let a moc uz si na obdobi tehotenstvi nepamatuji.Nyni cekam znovu miminko a snazim si to vychutnavat vice nez drive kdy jsem byla hodne mlada (19 a 21 let).V tomto tehotenstvi je vse uplne jine a ja jsem zjistila ze obcas propadam panice jestli je vse ok a ma to tak byt.Na tohle miminko jsem cekala 10 let a jsem docela ve stresu i z toho ze nejsem v CR ale jiz 4 roky v Anglii a tudiz zde nemam zadne kamaradky,ktere bych nyni moc a moc potrebovala a to ne jen pro obcasnou radu.Co se tyce kolem jiz narozeneho miminka to se vubec nebojim jen mam starosti nyni v tehotenstvi.jsem po dvou cisarskych rezech a plastice briska ,ale to vse uz vice nez deset let zpet,proto ten strach.Lekari mi tady povedeli ze je zatim vse ok a pripadny 3 cisar vubec nebude vadit,ale ja kvuli miminka prisla o pritele a mam i hrozne deprese a musim i pres tehotenstvi uzivat andidepresiva Prozac mg (nebo-li Fluexetine 20mg).Tudiz kazdou radu a kamaradku jen uvitam.S pozdravem Pavla713
15. dub 2013 v 17:00  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlo,
tu si uurčitě vybereš nejakou kamarádku. jsou tu zakládané různé tématické skupiny, kde si můžeš mezi ostatními pravidelně povídat. Jsou takové zájmové kluby.

Kdybys potřebovala s něčím pomoci, tak jsem Ti tu po ruce.
Isolda, admin
Asmira Team
23. dub 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek