• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - petiiiska

4. června 2012 
Ahoj! Kamarádka mi před pár dny ukázala tyto stránky. Jsou báječné, jen nevím, kam bych se zařadila. Už pár let toužím po miminku (jako většina žen, u kterých funguje mateřský pud). Dlouho ovšem nebyla příležitost k uskutečnění mých snů a neskutečné touhy, jelikož jsem neměla partnera. Pak jsem jednoho našla, ale nebyl to ten pravý, se kterým bych chtěla žít a založit rodinu. Naštěstí jsem to pochopila včas. Rozešli jsme se a po nějaké době jsem našla JEHO. Je to skvělý muž. Spolehlivý, pracovitý, šikovný, obětavý, milý, chápavý, trpělivý,.... mohla bych tu být dlouho :grinning: Samozřejmě, má i své chyby, ale kdo nějaké nemá?... I s těmi chybami ho moc miluji. Vím, že on by byl skvělý otec pro rodinu. Vím, že s ním bych chtěla žít a vychovávat naše děti. Jenže zatím mohu jen snít. Touha po miminku je ovšem příliš silná. Myslím na to denodenně a nedokážu se od té touhy odpoutat. Mluvila jsem o tom s přítelem už kolikrát, ale kdo by se do takového závazku hnal po roce vztahu? Jednou mi řekl ,,To záleží jen na Tobě". Jindy mi zase říká ,,Nejprve bys měla dostudovat, najít si nějakou práci a pak teprve můžeme přemýšlet o rodině". Když jsem se zeptala, co by dělal, kdybych mu oznámila, že čekáme miminko, řekl: ,,Asi bych se opil." Já na to Proč? a on, že by měl velikou radost. Je mi 21, jemu 24. On pracuje, má slušné peníze. Mě chybí ještě rok studia a nějaký čas práce. Jenže ta touha je příliš silná a já odolávám už příliš dlouho... škola u mě není na prvním místě. Navíc to mám vymyšlené. Ve škole bych měla individuální program, což je u nás možné, a absolutorium si třeba i o chvíli odložila. Což je to takový problém? Nevím co dělat. Oddat se svým touhám a spoléhat na vlídnost budoucnosti nebo čekat až mi okolnosti řeknou ,,Teď je ta vhodná doba, kdy jsi dostudovala, našla si práci, bydlení a všichni s tím souhlasí"? Nechce se mi čekat dalších 5 let, nežli budou nejvhodnější podmínky pro miminko. Vždyť než by přišlo na svět, bylo by dost času vše zařídit... alespoň tak to vidím já...
4. čer 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Petí, úplně nejdůležitější je, abyste se na "scénáři života" shodli oba ... Pak můžeš přestat o miminku jen snít a můžete na něm začít pracovat :dizzy_face:
A tu touhu znám .. známe ji tu asi skoro všechny ... :confused:
4. čer 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petiiiska Ahojky...:slight_smile: četla jsem si tvůj příběh.... :slight_smile: Jsme na tom skoro stejně, až na to, že já nestuduji.. :slight_smile: Jsem s přítelem necelý rok a začali jsme se minulý týden snažit o miminko... :slight_smile: Já osobně kašlu na to, co říkají ostatní... Už chci miminko 5 let, taky k tomu nebyla příležitost...,ale kdyby si koukala jenom na vhodnou příležitost, tak se to nemusí stát nikdy. Furt lepší mít ho brzy než ve třiceti mít vůbec problém otěhotnět... Tak to beru já... a to že není moc peněz.? Vždycky se to dá něják udělat...! Nemyslím si, že jsem nezodpovědná, jen si nad vším nelámu hlavu jako spousta dalších lidí... Podmínky pro to mam.... Nechávám tomu volný průběh....Co má se stát, se stane... :slight_smile: A tobě přeji hodně štěstí, ať s přítelem najdete společnou cestu a byli oba spokojení....:slight_smile:
4. čer 2012 v 15:18  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tím se počítá... Kéž bych tomu svému chlapovi občas viděla do hlavy. Alespoň tehdy, když mi slovy nedokáže jednoznačně odpovědět... :frowning2:
4. čer 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petiiiska
Kočko, určitě osobě odpovíš, když dáš pod mým příspěvkem "odpověz" - objeví se ti tam můj nick a mě přijde upozornění na novou zprávu :slight_smile:
Promluvte si o tom .. řekni mu svoje pro a on třeba svolí ...
Je taky možné, že má jen strach ?
4. čer 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@simculinek Děkuji. Já se též neohlížím na to, co si myslí ostatní. Je mi jedno, že pro někoho není vhodné mít miminko po roce vztahu. Když si dva lidé sednou a jsou spolu šťastni, pak je rozhodnutí jen na nich :slight_smile: Vám přeji hodně štěstí ve snažení, ať vše dobře dopadne :wink:
4. čer 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajiskazemlyna Jo Páji i to je možné. Však víš, že pro něho je teď všechno co prožívá úplně nové :wink:
4. čer 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petiiiska I já děkuji... :slight_smile: a naši rodiče nás měli po jaké době vztahu??? Ano po roce a někdy i méně... :grinning: Tak ti nemají co vyčítat... Mě bude 23, už 4 roky žiji samostatně, tak je to můj život... :slight_smile: a přesně, je to jenom na vás... :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:27  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simculinek Jo s tím bydlením je to taky věc... :grinning: ale nějaké improvizované bydlení v paneléku se vždycky sežene :slight_smile:
4. čer 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek