• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - petraprostejov

4. března 2012 
Ahoj, jsem tu vlastně náhodou, hledala jsem kontakt na paní doktorku z Českého Krumlova, abych jí poděkovala za to, že veřejně mluví o tom, že by si spousta žen přála rodit v porodnicích, ale mají důvody, proč jim porodnice nevyhovují.
Vypadá to tu na zajímavé stránky, tak se asi i trochu porozhlídnu, když už jsem tu, a asi využiju možnosti se poptat na některé věci, jako je výber kočárku podle kritérií, která jsou pro mě důležitá atd.
Jinak bydlím v zahraničí a v červnu čekám miminko :slight_smile:
Mějte se pěkně :slight_smile:
Peťa
1. bře 2012 ve 23:42  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petraprostejov Ahoj Peťo, vítej mezi námi na MK, stránkách plných rad, tipů a dobré nálady :slight_smile: Jsem ráda, že jsi si nás našla a gratuluji ti k těhulkování! Jestli budeš cokoli potřebovat, klidně se mi ozvi - měj se hezky :wink:
2. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska Moc děkuji a přeji pěkný den :slight_smile:
2. bře 2012 ve 13:13  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, taky tě vítám a koukala jsem, že jsme se potkaly v debatě, že máme doma vojáka :slight_smile:
2. bře 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fifca Děkuji za přivítání. Jo jo, mám, někdy mi přijde, že je to svérázný živočišný druh :wink: :grinning:
2. bře 2012 v 15:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petraprostejov to souhlasim :slight_smile: ale měla jsem i dědu vojáka, takže jsem celkem zvyklá :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fifca :grinning: :grinning: :grinning: No... To já si teprv pomalu zvykám :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jooo, můj manžel je zlato, i když občas "takový svůj"... Ale to jsme všichni :slight_smile:
4. bře 2012 ve 21:24  •  čeká miminko, termín má v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek