• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - petronelka3

14. září 2011 
Ahojte. Stránky modrého koníka navštěvuji už dlouho, ale až teď jsem se registrovala.
Mám úžasné děti - tříleté dvojčátka (holčičku a chlapečka) a čtyřměsíční holčičku. Taky mám úžasného manžela. Volný čas věnuji dětem, po nocích dostudovávám magistra :slight_smile:. Zní to možná divně, ale studium je super oddych :slight_smile:).
Přestěhovali jsme se s rodinou před časem z většího města do malého a chybí mi kamarádky.. :frowning2: - toť, co mě tíží.
Dovoluji si napsat, že jsem optimistka. Mám ráda dobrou muziku, dobrý film, dobré jídlo a good joke :slight_smile:
P.
4. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: rekla bych, ze mame dost spolecneho :grinning: tri deti do tri let, studium, taky jsme se nedavno stehovali na vesnicu :grinning:
odkud jsi?
4. zář 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelka3 Ahoj, vítám Tě na MK a doufám, že se tady budeš cítit fajn a najdeš zde kamarádky. Třeba právě MK bude další variantou zmíněného oddychu :slight_smile: Přeji hezký den a kdyby jsi cokoli potřebovala, určitě se mi ozvi.
5. zář 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majatob
Ahoj,
tak to je fajn :wink:
Jsem z Bystřice p.H.. Taky kolotoč? :slight_smile: Co studuješ?
P
14. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska
Ahoj. Díky za hezké přivítání.
P
14. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petronelka3 jee, v BpH mam kamaradky ze skoly :slight_smile: no, ja jsem VS nedostudovala, ted jsem se prihlasila jen tak ze zajmu na zemedelku :grinning:
14. zář 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem tu nova a zatim se tady moc neorientuju :frowning2: Tak doufam ze pisu spravne sem :slight_smile: Teprv se rozkoukavam :sunglasses:
14. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek