• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - princezna12

15. března 2013 
jsem maminka krásného syna Honzíka, je velice aktivní, slabikuje, nespí a krásně se směje a pořád chce něco objevovat.Občas sleduji vaše stránky a potřebuju poradit.Je mi 29 let a Honzíkoví 3,5 měsíce. Ahoj holky, mám prosbu.Mám 3,5 měs. mimčo.Zdá se mi, že má růstový spurt již 14 dní a doktor nám doporučil kašičky od 4.měs.Nyní nespí- v noci se budí každou hodinu a dožaduje se jídla a já mu dám dudlík nebo čaj, aby alespon 2 hod. byli mezi jídly a přes den spí dohromady 3hod.Jsme vyčerpaní a unavení.Nevím co mám dělat.Nutrilon dávám jen extra jinak by nespal vůbec.již předtím moc nespal, ale 2-3 hod. jo, ale co se ted děje, nechápu.Můžete mi někdo napsat recepty na domácí kaše a jaké množství vody,popř. mléka a té suroviny.Děkuju moc.
Dnes
13. bře 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@princezna12 Ahoj, vítám tě mezi námi na MK i s tvým Honzíkem. :slight_smile: Na tvou otázku asi nejlépe odpoví maminky ve fóru, které si třeba prošly něčím podobným. Věřím, že ti brzy někdo odepíše a začnou zase fajn dny plné pohody :slight_smile: Měj se a kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
13. bře 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za krásné přivítání.
13. bře 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj princezno, tímto jsme si prošli také, né vždy se jedná o hlad, Honzíka může trápit cokoli jiného, bříško, úzkost, cokoli. Co ti chci říct je že to přejde, je to jen takové těžké období. My jsme dávaly kaši určenou do vody dělali do mlíčka. Snad to brzy přejde a vy budete klidně spát :slight_smile:
15. bře 2013 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek