• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - radochh

2. září 2013 
Ahoj, jsem Radka a je mi 30let. Jsem tady nová a mám dvě dětičky, Lukášek 3 a půl Terezka 6měsíců. Zatím jen tak brouzdám a rozhlížím se :slight_smile: .
31. srp 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sme dve..taky teprv zistuju co a jak...ja mam 35 a jedno dítko :slight_smile:
1. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule
Ju, člověk se musí trochu rozkoukat :slight_smile: , jsem ráda, že v tom nejsem sama :slight_smile: . Už jsem si založila svůj bazárek-tedy s pomocí manžela :slight_smile: , tak teď brouzdám v diskusích a tak. Odkud jste?
1. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ze Zlina..a ty?Taky pořad studuju co se tady da najít..je tady dobre počteníčko..rady..skušenosti holek a tak..a snad tady najdu i pár kámošek na pokec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem tu nova nevim kam jeste mam jit a neznam to tu jestli nekdo pomuze budu rada mam chlapecka 6let dcerku 2,5roku zitra jde do skolky a dcerku ktera bude mit v zari rok je mi 23 a jsem :wink: vdana
1. zář 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule
Já jsem z Humpolce, teda spíš jsem se sem přistěhovala z Pelhřimova, Vysočina :slight_smile: Ju, to je fakt, počeníčko super, probírá se tady snad všechno možné. Už jsem tady hledala i inspiraci na dárky k Vánocům pro děti, ať vím, co Ježíšek přinese jinde:slight_smile: Super, takže zdravím do Zlína :wink:
1. zář 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maxikjaroslava91
Ahojky, já tu taky pořád brouzdám, teď hledám inspiraci na dárky k Vánocům pro dětičky :slight_smile: Tak to máš doma určitě veselo, 3děti, na nudu není čas, viď. Náš malej jde zítra taky do školky, postoupil už do druhé třídy, tady se jmenuje třída Berušky :slight_smile: Odkud jsi?
1. zář 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maxikjaroslava91 ahojky,koukám že nas je tady víc-co jen tak brouzdáme .. :slight_smile:)) :grinning:
2. zář 2013 v 01:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a vse hledam a radim se stema co tu jsou
2. zář 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radochh ahoj jsem kousek od sokolova ale budu se stehobat s manzelem k,v syna mam v ustavu je postizenej vis mam za sebou tezkej zivot a neni to dobre zazitky malinka sla taky do skolky ale kolem 10hod jsem musela pro ni mam problemi s ledviama musime chodit na neufrologii tak byla i v nemoc a od te doby se boji ze ji budou pichat tak plakala ze ji budou pichat brala to jako nemoc tak jsem zvedava na zitra mozna ted pochipila ze ji tam nenecham a odkud jsi ty,??
2. zář 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek