• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - renata93

22. února 2013 
Ahoj, jmenuji se Renata a v březnu čekáme se snoubencem naše první miminko. O modrém koníkovi jsem se dozvěděla od přítelkyně mého bratra, kteří mají už ročního prcka a budou se pouštět do dalšího :slight_smile: ....
20. únor 2013 ve 21:06  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, březen je myslím výborný termín na miminko. Ja by som druhé dieťatko rada naplánovala tiež na březen/duben ale samozrejme až 2014 :wink: Začne byť teplo a to je potom oveľa jednoduchšie s malým vonku i veselšie v peknom počasí. Nemusíš toľko obliekať, môžeš prebaliť i vonku atď. Tak nech sa všetko v březnu vydarí :wink:
20. únor 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj, moc děkuji. No... Já si to moc neplánovala, ale jsem velmi ráda, že to takhle vyšlo. Jelikož si hlavně taky nedokáži představit v létě chodit s takovým břichem a musí to být celkem takový víc otravnější a jelikož už teťka v tom posledním měsíci jsem více a více nepříjemnější, tak nevím, jak bych to přežila v létě :D ... Koukám, že už máš mimčo, tak blahopřeji :slight_smile:
22. únor 2013 v 18:21  •  čeká miminko, termín má v březnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek