• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - renda12

8. února 2013 
Ahojte holky,já tady jsem sice už skoro 14dní,ale stále objevuji novinky:slight_smile: Je mi 23let a mému maželovi 35.O mimčo se stále snažíme už jsou to 3roky.tento portál se mi moc líbí jak bazárek tak forum,jsou tady samé normální ženské :slight_smile: jsem jinak z Kroměřížska :slight_smile:
8. únor 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renda12 Ahojky, vítej mezi námi. :slight_smile: Co se toho snažení týče, tak jsem to měla podobně, s přítelem jsme se dlouho snažili a nešlo to, měla jsem z toho někdy depky a chtělo se mi brečet. Na konci roku jsem získala skvělou práci, která mě baví a jako cíl pro letošní rok jsem si dala, že zhubnu, zapracuji na sobě a poletím konečně poprvé na dovolenou... Měla jsem z těch plánů dobrý pocit, ale jen do chvíle, kdy jsem před 10 dny zjistila, že jsem těhotná!! Spíš mě to zaskočilo a obrečela jsem to. Ale teď už se těším... Držím ti palečky, ať to brzy vyjde. :slight_smile:
8. únor 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky jakříkáš nám se taky nedaří,dostala jsem povýšení v práci a taky jsem z toho celá nadšená za týden letíme na dovolenou ale to je zatím vše ale uvidíme když se nato nebude myslet tak to příjde samo ale jme už i na genetice na ivf
8. únor 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek