• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - rockerka

12. června 2012 
Ahoj, je mi 24let a donedávna jsem tvrdila, že děti nechci. Hlavně jsem nemohla najít chlapa se kterým bych chtěla strávit zbytek života. Neměla jsem zázemí a nohy jsem měla toulavý. V prosinci jsem potkala jednoho strašně báječnýho človíčka a můj život se změnil. S partnerem plánujeme svatbu, opravujeme byt po dědečkovi a užíváme si jeden druhého. Pořád se měl ptal jestli jsi pořídíme prcka a já jsem dělala, že nevidím neslyším. Děti, proboha ne! Tohle jsem donedávna tvrdila. Pak se ve mě něco zlomilo. Najednou vidím kočárek, miminka v reklamě... a mě se chce brečet. A najednou, kdybych do toho praštila tak přítel najednou chce ještě chvilku počkat až opravíme byt. A já se z toho jenom moc trápím. Říkám si vydržím......

Nedávno jsem si dělala test a byla tam jedna čárka a pak taková slabá. Dělala jsem si protože jsem na sobě pozorovala změny a všichni mi říkaly, jestli nejsem těhotná. Tak zvědavost mi nedala a zkusila jsem to. Možná z toho nic nebude, možná jsem už teď zklamaná. Každý den pláču nad tím co mi chybí....
6. čer 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rockerka Ahoj Rockerko, vítej mezi námi na MK! Stránce, která je plná rad, zkušeností a dobré atmosféry :slight_smile: Jsem ráda, že jsi se k nám přidala a budu držet palce, aby se Vám těhulkování brzy povedlo a ty jsi svou slzičku v oku potlačila :slight_smile: Doufám, že se ti tady bude líbit a věřím, že si u nás najdeš ty, kteří si kdykoli s tebou budou o čemkoli povídat a rádi ti poradí. Měj se fajn :slight_smile: J*
12. čer 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek