• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - ruzicka_2

29. května 2013 
ahojky jmenuji se Miša je mi 27 let bydlim v praze , mam od narozeni hendikep je to DMO chodim o holi a mam jednu nozku kratsi . Asi si budete rikat proc jsem hledala zrovna u vas modreho konika snazime se s pritelem o mimi uz pul roku ale porad nic :cry: i kdyz pred mesicem jsem mela posledni MS v tomto mesici uz sesty den nic :wink: takze mam pocit ze by tu mala sance byla, kupovala jsem si vzdy kdyz jsem si nebyla nejista obyc test ale nespokojena byli nespolehlivy . Mate nekdo zkusenost s nejakym velmi spolehlivym testem ? Budu se moc tesit na nove zkusenosti od maminek kdyz mi poradi v prvnich dnech tehotenstvi a vse kolem materstvi.
P.S. DRZTE MI PALECKY MOC PO MIMINKU OBA TOUZIME PROTO JSEM SE S VAMA O TO CHTELA PODELIT A ZAROVEN NASBIRAT OD VAS RADY A ZKUŠENOSTI. :wink: BUDU SE TESIT NA VASE ODPOVEDI HEZKY DEN VSEM :wink:
25. únor 2013 ve 12:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ruzicka_2 držím palečky, aby to vyšlo :slight_smile:
25. únor 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pistalinda35 AHOJKY V TO JA MUSIM MOC DOUFAT JSEM SAMA Z TOHO NAPJATA JAK KSANDY , TAK DOUFAM ZE SE TO POVEDLO A RADA SE O TU RADOST S VAMI TU PODELIM AZ BUDU VEDET NA CEM SEM MOC DEKUJI ZA PODPORU . :wink:
27. únor 2013 v 15:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Mišáčku :slight_smile: držím ti pěstičky ať s eto co nejdřív povede , nebo už se třeba povedlo :wink: :wink:
28. únor 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přítelem uz rok a pul se snazime o prvni miminko bohuzel normalni cestou nam to nejak nefunguje tak jsem byla v dubnu byla na preventivni prohlidce u me gynekolozky a doporucila mi nosifol .... emoticon prekvapili me tu moc prijemne a pozitivni diskuze ze tyto vitaminky funguji brala jsem predtim gs mamavit. Ale moc nepomohl naopak mi po nem nebylo moc dobre chtela jsem se s vami poradit touto cestou jestli tento nosifol se muze zacit kdy koliv nebo jestli se musi nasadit az po MS Nebo je to jedno kdy ho nasadim. Jestli muzu rovnou co si ho koupim v lekarne . Moc dekuji za odpoved az se nam to podari rada se s Vami podelim o zkušenost ze Nosifol je ucinny, doufam ze brzy se dockame s pritelem vytouzeneho mimi. Predem moc dekuji za odpoved vsem maminkam.Jakou mate zkusenost diky za odpovedi . :wink:
28. kvě 2013 v 19:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@magda82 Moc děkuji magdi za podporu snad po techto vitaminkach budu mit velikanskou radost z drobecka jako mate vy snad se tez na nas to štěstičko usmeje kdyz k tomu pomuzeme temi vitaminky jen nevim jak to poznam kdyz jsem po prvne maminou ale to ty me urco poradis mam te moc magdi rada a drz se jak se da :wink: vis co tim mam namysli mam te moc rada beruško moje. :slight_smile:
28. kvě 2013 v 19:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruzicka_2 neboj, určitě se vám to povede. :-* :-* taky tě mám ráda jsi fajn kamamrádka a ráda bychn s tebou pokecala i někdy osobně
28. kvě 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@magda82 tez si beruško fajn človiček a kamaradka s velkym srdcem a pochopenim jsi cloviček se kterym si rozumim s jakym koliv problemem a muzu se ti svěřit uplne se vším taky bych moc rada videla osobne a osobne s tebou pokecala jen nevim kdy se nam to podaří. Chtěla bych moc brzy :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 20:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruzicka_2 taky bych moc ráda tě poznala. třeba i sama bych dojela abychom mohly kecat o všem co nás trápí třeba mě nebo tebe.ať můžeme kecat bez zábran
28. kvě 2013 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@magda82 Tak to by bylo super tenhle napad se mi moc zamlouva tak az se najde nejaky ten časek budu se mocinko těšit mam te rada.
29. kvě 2013 ve 14:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek