• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - sal80

23. června 2011 
Ahoj,
všechny vás tu zdravím :slight_smile: Jsem tu dnes poprvé, takže pořádně ani nevím, jak začít. Nějak to ale zvládnu :slight_smile:
Dnes jsem se zaregistrovala do Modrého koníka proto, abych nesdílela obavy z IVF sama. Je nás tu moc a tak bude podpora o to silnější :slight_smile:
Těším se, Alexandra
20. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 Ahoj Alex, vítej na koníkovi :slight_smile:
Začni třeba u holek v IVF ... pokud bys potřebovala poradit co a jak, tak písni. Ale já myslím, že už si se určitě někam zapojila :slight_smile:
20. čer 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@valentinuska Ahoj :slight_smile: Děkuji za přivítání :slight_smile: Ještě jsem se pořádně nikam nezapojila. Jsem v etapě rozkoukávání :slight_smile: A to vlastně ve všem :slight_smile: Rozkoukávám se tady i na klinice IVF :grinning: Tam jsem teprve na začátku...po vstupním pohovoru, odběru krve a u partnera spermiogramu. Stimulovat začnu v srpnu, v září budou vajíčka (snad) a pak....uvidíme :slight_smile: Někdy mám strach na to jen pomyslet, vyslovit nahlas...abych to nezakřila :zipper_mouth: :unamused:
21. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sal80 já popravdě vůbec nevím jak to probíhá, měla jsem v tomhle neuvěřitelné štěstí :slight_smile:
nicméně to pro vás bude asi trochu psychicky náročné, ale pak přijde obrovský pocit štěstí a doufám, že vše se brzy vydaří a podaří jak si přejete :slight_smile:
21. čer 2011 ve 23:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
O tom, jak to probíhá také ještě moc nevím :slight_smile: To, že jste měla štěstí, a šlo to tak "jak má", je úžasné :slight_smile: A pak Leontýnka....i my chceme Leontýnku...jednou :slight_smile:
Hodně štěstí a hezký den :slight_smile:
23. čer 2011 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek