• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - sarlotka126

1. srpna 2011 
dobry den .jmenu ji se šarlota a je mi 23let a chtela bych s pritelem otehotnet ted jsem pouzila teh.test a ukazli se mi tam dve čarky ale ta druha velmi slabatak sem si myslela ze jsem tehotna...jenze jsem to včera dnes dostala a vytekli ze me dva velke cucky myslize ze jsem potratila dekuji za odpoved...
1. srp 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarlotka126 Ahoj vubec to nemusi byt potrat klidne i dva mesice v tehotenstvi muzes mit menzes a toto klidne muze byt ta posledni a ty cucky? to urcite nebude mimi to je jen ta blanka z toho vajicka kde byla krev poradim ti po menstruaci jdi na gynekologii a uvidis treba se podarilo a budes mama Preji hodne stesti a drzim pesti :wink: :wink: :slight_smile:
1. srp 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dekuji za odpoved strasne jsem se bala vypadalo to desive nikdy jindy se me to nestalo proto jsem se tak lekla :slight_smile: po vikendu pujdu a dam vedet jak to dopadlo jeste jednou dekuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze mě padají "cucky" každou MS, to je naprosto normální :wink: Přeju ať vám to brzy vyjde :dizzy_face:
1. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek