• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - sawmy

27. července 2011 
Dobry den dnes sem se zaregistrovala ponevac bych rada cerpala informace a rady maminek .Bydlime s manzelem na Mauritiusu a mame 7mesicniho chlapeska Liamka :slight_smile: .Jelikoz tu tady maji uplne jine nazory na vychovu deti a je to nese prvni dite tak sem rada ze takove stranky sou :grinning:
25. črc 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sawmy Ahojky, vítej na koníkovi :slight_smile: Tedy Mauricius je celkem neobvyklé místo pro Čecha :slight_smile:
Docela by mě zajímalo, jaké tam mají názory na výchovu dětiček?
26. črc 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to by mě zajímalo také. Vůbec si to nedovedu představit :wink:
26. črc 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska Ahojky tak vlastne strucne a jasne :slight_smile: skoro zadna tu nekoji jen jedna teta z manzelovi strany zensky tu davaj deckam sunar za 3mesice po porodu nekdy aji drive jdou do prace,prace tady je od rana az do vecera tak do 19.oo 1den volna a to v nedeli o deckose stara babka ktera je vlastne celej den doma a taky ta vychova tak vypada babicka mu vse dovoly a pak se setkas se 4rocnim chlapeckem ,kterej ma dudlik v puse a plynku :fearful: To fakt nechci decko rodice pomalu ani nezna pac sou porad v praci.Kdoktorum na kontroly a ockovani chodi taky babka takze tady ty jenom porodis a supnes to babce :grinning: Nad vsim se tu mava rukama a rika se sak on nebo ona z toho vyroste :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nevim .Ja sem s prdolkou doma a taky dalsich par let budu tak asi tak :wink:
27. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sawmy to je opravdu zvláštní vychovávání :-/
no je to samozřejmě jiný, když musíš nastoupit do práce, to se pak kojí hodně špatně - ale to ostatní je opravdu hodně jiný mrav z jiného kraje :slight_smile:
zkus se tady třeba přidat k holkám se stejně starými dětmi a pokecáš si víc :slight_smile:
27. črc 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska jaj ,jak si to tady najdu???
27. črc 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sawmy nejlépe podle termínu kdy si rodila ... což bylo v prosinci?
27. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek