• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - segra_bruni

9. srpna 2012 
Jsem nová? Ne, vypraná v Perwollu …
Reklama?? To by mi tak ještě scházelo! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak znova :slight_smile:
Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou, manžel bohudík taky. Děti jsou poslušné a chodí každý den do školy … pěšky. Na dluh nežijeme a exekuce nemáme. Pokladem k nezaplacení jsou hlídací babičky. Líbí se mi to tu, protože tu nejsou „pobláznění smajlíci v řadě za sebou“ jak na mimib----u. Vyzkoušela jsem si ale i jiná dobrá fóra, neb jsou mi zdrojem NOVÉHO poznání …. nu posuďte sami ►♂♀:hearts:☼♫ (to teda zrovna mám odtud :grinning:). Facebook, Ketry, Modní peklo … hm, ale o tom až příště.
Ahoj! :sunglasses:
7. srp 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@berenika39 :wink: a vida ... první kamarádka :wink: díky za like :grinning:
7. srp 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni jsem neříkala, že se chci kamarádit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . (ironie, nemyslím to špatně). Mě zaujalo, jak jsi psala o těch blikačkách, smajlech a glitrech...přesně to je to, co je tu sympatické, že to tu není jak u blbých na dvorečku. Alespoň vizuálně ne :grinning: . A mmch, vtipně napsané představení....a to, že tu najdeš strašně složitý pravidla všeho znamená, že tu jsou samý chytrý lidi, ty méně chytrý to nepochopěj, urazej se a odejdou. taky výhoda :grinning: :grinning: :grinning: .
Ale nová tu nejsi, ne?
7. srp 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@berenika39 jak vim ze to byla od tebe legrace :wink: /stejne bych te odmitla :grinning: /
nova tu nejsem, uz jsme se i jinde tu potkaly :wink: nektere nicky si clovek zapamatuje hned :wink: ale abych pravidla dodrzela tak jsem se sem upsala :sunglasses:
mmch ty tu u toho sedis taky porad vid? :grinning:
ja uz jdu teda neco delat ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... mej se a dik!
7. srp 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni nesedím, nejsem už na md, pc na stole v práci:slight_smile:). Doma večer někdy, ale každopádně už se tu jen tak pofalkuju:slight_smile:, nemám tak paevní nervy jako dřív:slight_smile:))
7. srp 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pěkně napsané :slight_smile:
9. srp 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek