• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - settima

5. srpna 2011 
Ahoj, jmenuji se Simona, mám 8,5 měsíčního Dominika. Trochu pomýšlíme na druhý, ale necháme to tak za rok :slight_smile: . Jsme z Frýdlantu. Modrýho koníka čtu vlastně od začátku těhu, hodně mi poradil, ale až teď jsem se zaregistrovala :slight_smile: .
4. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@settima Vítám Tě zde :slight_smile:
Překvapuje mě, že tak brzy pomýšlíte už na druhé ... Já mám nyní plné ruce práce s jedním a nedokážu si to představit mít to double :slight_smile:))
4. srp 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska
Děkuji za přivítání, já myslím, že to není brzo :slight_smile: , ale to je asi tím, že náš prďolka je docela hodný, nemůžu si zatím stěžovat a chceme ještě holčičku Adélku a když to bude kluk, tak Matěj nebo Matýáš :slight_smile: ,snad se pak zadaří tak rychle jako u prvního :grinning: .
4. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@settima jj, to je samozřejmě na každém jak to chce :slight_smile:
já si to tedy nedokážu představit - je pravda, že před dvěma měsícema jsem chtěla kupu dětí, ale teď je najednou naše dítko jak z divokých vajec a já nevím co dřív :grinning:
už si se tu přidala k nějaké diskuzi? třeba s holkama co se také začínají snažit...
4. srp 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska ještě ne, zatím o tom s manželem jen mluvíme,ale od toho není daleko :grinning: , uvidíme, je fakt, že malý je taky trochu již čilejší, začíná se nám stavět a plazí se jak partyzán, ale pod náma bydlí rodiče, takže máme chůvičky :wink:
4. srp 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@settima malej je šikula :slight_smile:
tak až vypiluje lezení a byt bude malej, tak to začne být ta pravá "dovolená" :slight_smile: rodiče po ruce kteří můžou hlídat jsou ale fajn...
4. srp 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska je to velkej šikula, dlouho nic a najednou během pár dnů takové pokroky :grinning: , ale brzy se unaví, za dvě tři hoďky vždy odpadne a spinká :slight_smile: , jsou oba už v důchodu, takže to je fajn
5. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek