• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - sima666

21. února 2013 
Ahoj vsichni! Modreho konika procitam uz dlouho,ale az dnes sem se odhodlala zaregistrovat :slight_smile: Je mi 32 let a snazime se s manzelem 4 roky o mimco.Antikoncepci jsem predtim brala 9 let.Zkousela jsem nejdrive mojzisovou a prirodni veci typu Sarapis nebo Gynex,potom laparoskopii,hysterskopii (bez problemu),pak utrogestan a clostilbegyt,nasledne 3x Iui a 1x ivf,bezuspesne,imunologie,genetika v poradku,spermiogram vybornej Pak rok a pul od vseho pauza a stejne nic. .Nyni chodim 5.mesicem na akupunkturu a beru cinske bylinky plus Femigard a chystam se na druhy poks ivf. Jeine co mi nasli je nedostatecna funkce zluteho teliska,proto cele 4 roky spinim cca tyden pred menses,ale na to beru utrogestan. Tak jsem zvedava,co bude dal,ale porad verim :slight_smile: Na konikovi hledam rady,zkusenosti,podporu..naoplatku nabizim to same:slight_smile:Jsem moc rda,ze Modry konik existuje!
14. únor 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, držím moc palečky. Zkoušeli ti dělat test inzulínové rezistence ? Prý je to také jedna z možností, proč "to nejde"... u mě ji zjistili :slight_smile:
15. únor 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pistalinda35 cauky,o tom mi nikdo nic nerekl..to si muzu vyzadat sama u doktora?
20. únor 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sima666 já myslím, že určitě. Ale vysloveně řekni, že chceš inzulín a překontroluj si to. Protože své obvodní doktorce jsem říkala, že chci test inzulínové rezistence a ona mě poslala jen na glygemickou křivku (pouze hodnoty cukru - a ty mám OK)
21. únor 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsem tu nova, pomozte....chci zalozit novou "debatu", mam par otazek, kde to najdu? Jak to udelam? Dekuji!
21. únor 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek