• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - simive

29. dubna 2011 
Ahojte holky, jsem moc ráda že jsem se tu mohla přihlásit... jsem ráda, když se mohu o všem s holkama pobavit... ať už to jsou starosti, radost nebo cokoli jiného... S přítelem se snažíme o miminko přes 1,5 roku během tohoto času jsem prodělala 1 potrat ( loni 15. října ) těhulkování probíhalo hladce ale zničeho nic nám přestalo bít srdíčko, plod se přestal vyvíjet takže jsem musela v 11TT podsoupit revizi dělohy... moc moc to bolelo ale život jde dál...uběhlo zhruba půl roků a stále se nedaří... vcelku se všechno pohlo..u mého dr....užívala jsem všelijaký vitamíny, už jsme zkoušeli i Duphaston asi 3 měsíce ale stále nic, tak jsem se domluvila s dr. a příští týden v úterý podstupuji hysteroskopii abych už věděla na čem jsem, jestli náhodou nemám ucpané vejcovody nebo něco podobného.. Tak uvidíme, budu ráda za jakoukoli radu, zkušenost..Co budu vědět tak také ráda poradím ostatním :slight_smile:
27. dub 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simive Ahojky, vítám tě zde. Ty už sis podstoupila teda věcí, tak doufám, že brzy to vyjde a budeš "těhulka".
Přeju hodně štěstí ...
Myslím, že tady najdeš spoustu témat, kde se můžete s holkama, které se také pokouší navzájem podporovat a radit :wink:
29. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek