• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - sister05

6. ledna 2011 
Ahoj všichni i já jsem dostala tip na tenhle webík a tudíž jsem tu taktéž nová. Pocházím z jižních čech, z Tábora. S partnerem jsme dítko ještě neplánovali,ale stalo a teď jsem ve 36.týdnu těhotenství. Bude to holčička :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oba se na ní moc těšíme. Mám zdvojenou dělohu,nebo přepážku v té jedné,takže jednoduché to není. Navíc se chystám na roli svobodné matky,ikdyž partner nám bude všemožně k dispozici. Budu moc ráda,najdu li tu spřízněné duše,se kterými se budu moct poradit nejen o porodu (který už mám za dveřmi),ale i o běžném zvládání domácnosti a radách,nač mám nebo nemám nárok ohledně příspěvků od státu.
4. led 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 vítej tady :dizzy_face: já pocházím z Pelhřimova, takže kousek od tebe :wink: porod už se blíží, tak přeju ať je všechno v pořádku :wink: už máte vybraný jméno pro holčičku? My se rozhodovaly při porodu, pač jsme se nemohly pořád shodnout, takže nám to tam dopisovala sestřička když se malá narodila :grinning:
5. led 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sister05 Ahoj, vitej na konikovi. Temat, co te budou zajimat, tu najdes jiste vic nez dost, takze si to projdi a nekam se pridej nebo si jen pocti... dokud mas cas :grinning:
6. led 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek