• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - slunicko_luca

20. prosince 2010 
ahoj holky,
jsem Lucka a ve 12 tt jsem prisla o miminko, je to pomerne cerstva zalezitost a zatim to dost boli. Tak doufam, ze na zdejsich strankach najdu trosku pohlazeni pro bolavou dusi :wink:
15. pro 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
@slunicko_luca. Vítej na stránkách modrého konika. Koukám, že už jsi se do diskuze zapojila, tak jen přeji ať ta bolístka na srdíčku brzo přebolí :wink:
15. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kalerat Dekuju :slight_smile:. Uz aby byly za mnou alespon ty dva mesice...
16. pro 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,prji ti aby to tak nebolela,i kdyz me se to mluvi a me to taky moc boli a to jsem to zazila pred vice naz tremi mesici.muzu se zeptat co se stalo???jestli o tom ale mluvit nechces,pochopim to.
16. pro 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj simijano,
otehotnela jsem po druhe ms co jsme se zacali snazit. Tehotenstvi bezproblemove, zadne nevolnosti a tak. Proste mi bylo uplne skvele. Kontrola v 6. a 8. tydnu taky v pohode, akorat jsme v rozmezi tady tech trech tydnu byla nastydla / ryma, kasel, teploty zadne/ a cele je prolezela v posteli bez leku jen na cajickach. Pak ve 12 tydnu sem po sexu nepatrne spinila, teda jestli se tomu tak vubec da rikat, bylo to opravdu zanedbatelne. Radsi jsem si zasla na gyndu a tak dr. zjistil, ze plod je bez srdecni akce a vyvoj ustal podle ultrazvuku v 8 tydnu, nejak kratce po te posledni kontrole. Za cele 4 tydny, co neblo srdicko jsem na sobe nic nepocitila, co by upozornilo na to, ze je neco spatne. Nasledovala kyretaz, z hidstologie nic nezjistili. ted jsem v pulce tretiho tydne po ni, zustali mi v deloze nejake zbytecky, tak se jen modlim, aby odesli sami s prvni menstruaci. Celkove se fyzicky v pohode jeste necitim, jsem porad zeslabla a hubnu, gynekolog rikal, ze se to srovna po sestinedeli. Psychicky se zacinam z toho uplne nejhorsiho dostavat. Pokud bude vse v poradku chceme se znovu pokusit o miminko po 2. menstruaci.
Co se stalo tobe? Lucka.
17. pro 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj slunicko_luca,
ahojky s manzelem jsme se brali v breznu a v to dobu jsem jeste brala prasky,mimco jsme chteli oba a tak jsme to zkouseli ,na konci dubna jsem zjistila ze jsem tehotna a protoze jsem zdr.sestra nechala jsem si rovnou nabrat i hcg.doktor me tehotenstvi jen potvrdil (byla jsem v v6.tt) a ja ihned zustala doma,abych v praci nechytla nejakou bakterii.vse probihalo v poradku,nebyla jsem nemocna,zadna viroza,zadna velka zatez.v 16.tt mi nabrali krev na vvv,ale zapomeli to odeslat a tak me museli nabrat jeste v 19.tt.za tyden po tom volal gynekolog ze je tam zvysena pravdepodobnost rozstepove vady a ze mam jit do gennetu,kde jsem si ve 20.tt nechala udelat obder plodove vody.vse bylo v poradku a dle vysledku jsme cekali holcicku.dali jsme ji jmeno zuzanka.ve 22.tt mi doktor rekl ze vidi snizenou akci srdecni ale protoze ten den odpoledne jsem mela jit jeste na kontrolu do gennetu rekl ze se tam mam zeptat.tam mi doktorka rekla ze mimco trochu dorostlo oproti minule(ve 22.tt u odberu plodovky jsem meli rozmery jako o dve tydny mene) a ze akce je v pohode.tak jsem to neresila.ve 24.tt mi doktor rekl ze nevidi akci srdecni,mimco ma propadlou hlavicku a ma kolem sebe velky otok.v nemocnici mi druhy den vyvolali potrat a mi jsme malou navzdy ztratili.nemohu se stim vyrovnat,moc to boli,vcera jsme meli mit prvni termin porodu....
17. pro 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je mi hrozne lito, co jste si museli vytrpet. Nedokazu si to ani predstavit. Drzte se. Musime doufat, ze na podruhe to bude naprosto v poradku. Nejradsi bych zkousela znova po 6 ti nedeli, ale pritel je asi rozumejsi a me se ho nedari presvedcit, tak pockame jeste jeden cyklus a pujdem do toho znova. No hlavne aby to znovu slo a vysledkem bylo donosene a zdrave miminko.
20. pro 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek