• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - snaziciseveronika

12. května 2012 
ahojky, jsem mladá, 20letá holka, která se snaží o miminko a bude ráda za každé písmenko a radu :slight_smile: jinak jsem z Ostravy a jsem momentálně doma na nemocenské:slight_smile:
11. kvě 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a preco tak mlada a uz upnuta na miminko? Nehces si radsej dalej trochu uzit a este aj co to postudovat? :wink:
11. kvě 2012 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
protože to tak prostě cítím... někdo po miminku touží dřív a někdo později .....-) :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@snaziciseveronika já chtěla miminko od 15ti :slight_smile: jenže nebyl tatínek, kdyby byl, tak do toho jdu mnohem dřív. Jsi vdaná?
11. kvě 2012 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
zasnoubená , svatba bude za dva měsíce :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2012 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snaziciseveronika gratuluji :slight_smile: tak ať se vše podaří a kecat si do toho nenech. Teď je sice móda rodit později, ale 20 není zase tak málo a pokud to tak chceš, tak hurá do toho!
12. kvě 2012 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska moc děkuji:slight_smile: fakt po tom toužím ... a poslední týden se mi zdá, že by to už konečně mohlo být ... mám příznaky, ale bojím se, že je to vsugerované. na testu byla jedna čárka a jeden duch .-) prostě taková světloučká .. :slight_smile:
12. kvě 2012 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snaziciseveronika tak uvidíš, je fakt, že já měla xkrát za život příznaky... :slight_smile: když po tom žena tak moc touží, je to asi časté..držím palce!
12. kvě 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snaziciseveronika já jsem mela miminko taky ve dvaceti-vymodlené někdo se hold cítí dřív ...podle mě je to i lepší...tak at se brzo zadaří..
12. kvě 2012 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snaziciseveronika To jsem si taky říkala v obou případech - že si to jen namlouvám - a ze dvou "duchů" jsou dva zdraví kluci :wink:
Tož vítej, ať vše dopadne, tak jak má!
12. kvě 2012 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
děkuji holky :slight_smile:
12. kvě 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek