• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - spirala30

4. března 2013 
Ahojky holky...tak teda pár slov o mně...!Jsem Janča a mám dvě dětičky kluka 6 a holčičku 3 roky....bydlíme s tatínkem v Litvínově.Bohužel s tatínekem se budeme rozvádět,né žebychom si nerozumněli ale naše finanční situace si to prostě žádá!!!Je mi 27 let a jsem na rodičáku,již několik měsíců hledám práci nebo aspon brigádu ale pořád se mi nedaří takže rozvod je asi jedniným východiskem.....To je asi vše co byste o mně měli vědět!!Věem přeji krásnou neděli :slight_smile: :grinning:
3. bře 2013 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozvod kvůli špatné finanční situaci? To nějak nechápu...můžeš to vysvětlit? Pokud nechceš tady, písni IP
3. bře 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spirala30 ahoj, tak se rozvádíte, abys dostala více příspěvků? to je fakt smutné..
3. bře 2013 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
no to teda smutné je :frowning2:.......jenomže jinak naše finanční situace vyřešit nejde...mateřskou dostávám 3800 a žádné přídavky na děti....manželovo plat pokryje nájem a okolní platby a z mateřské se opravdu 4 člená rodiny uživit nedá,sama z toho nejsem nějak nadšená ale když není zbytí tak to člověk prostě udělat musí :frowning2:
4. bře 2013 v 17:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@speedygon o to teda smutné je .......jenomže jinak naše finanční situace vyřešit nejde...mateřskou dostávám 3800 a žádné přídavky na děti....manželovo plat pokryje nájem a okolní platby a z mateřské se opravdu 4 člená rodiny uživit nedá,sama z toho nejsem nějak nadšená ale když není zbytí tak to člověk prostě udělat musí
4. bře 2013 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek