• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - stepanka0

30. července 2011 
Ahoj holky, 36, mám malého chlapečka 16 měsíců a dva kluky v pubertě a jeden mrtvý porod před 2 lety ve vysokém stádiu těhotenství, na to přes všechnu radost nemohu zapomenout. Snad tu najdu spřízněné duše a budu se moci podělit o radosti a starosti. Protože mateřská je přeci dovolená :slight_smile: a na dovolené máme spoustu času pohodu :grinning: Jsem z okresu SY.
30. črc 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepanka0 Ahojky,tak tě tady vítám.Tééééda 3 klučíci,to je radost. Já jsem v pátém měsíci a taky čekám chlapečka.Mám z toho velkou radost. I když tedy tu zkušenost s mrtvým porodem ti fakt nezávidím. Hrozná zkušenost!!!!!! Ale tak 3 krásné zdravé děti jsou 3 krásné zdravé děti. :slight_smile:
30. črc 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ano máš pravdu, hlavně zdravé děti. TAk to moc gratuluji. Máte už vybrané jméno. U nás je třetí Honzík, prý v pohádkách byl vždy třetí synek Honzík, tak bylo rozhodnuto :wink:
@ronyx
30. črc 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chtěli jsme Matyáška,ale nějak se s nima v poslední době roztrh pytel,takže asi dáme Zachari.Přítel nemá české přijmení,tak se to bude hodit
30. črc 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stepanka0 No chtěli jsme Matyáška,ale nějak se s nima v poslední době roztrh pytel,takže asi dáme Zachari.Přítel nemá české přijmení,tak se to bude hodit
30. črc 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek