• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - stoupicka9

14. prosince 2011 
Ahoj všem, jmenuji se Pavlína a je mi 30let. Přišla jsem si s Vámi pokecat neboť jsem po IVF a čekám jak dopadnou testy a je to neskutečně dlouhé. Jestli jste tu taky někdo kdo je 9 den po et s PK tak si můžem vyměnit klidně názory a pocity. Tak brzy snad ahoj
13. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já jsem po ET dnes 10tý den a udělala jsem si dneska test. Dopadl tak, jak jsem nechtěla. Je na něm sněhobílo, ani náznak ducha. Jsem zklamaná a bojím se, že to nevyšlo. I když se to může změnit, je ještě čas na test. 12-14 den by mělo být jasno. V pondělí 19týho jdu na krev.
13. pro 2011 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsme na tom stejně taky jdu 19.12. na krev ale bojím se že mi to opět nevyšlo. Ty máš první IVF? Nevíš jestli se počítá i den et nebo až ten další nikde to nemůžu najít.
13. pro 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stoupicka9 Ano, tohle bylo naše první IVF. Ne, ET se nepočítá, první denj je ten následující.Ty jsi ještě nezkoušela testit? A kolikátý IVF jste podstoupili?
13. pro 2011 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My už máme druhý ale to protože nám zbylo jen 4 embryjka na zamražení a ty nepřežili rozmražení. Teď už jich máme 10 zamražených tak aspoň jedno tam snad bude :confounded: Já už testila v neděli a to si myslím že jsem tam viděla ducha ale dneska prostě vůbec nic ať jsem koukala jak jsem koukala tak jsem z toho trochu zmatená.Takže když jsem byla 5.12na et tak jsem dneska teprve 8 den po et?
13. pro 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stoupicka9 my jich máme zamražených 5. tohle je nejhorší, že si uděláš test, jsou tam // apak najednou ne. Je to způsobené hormonama, stimulací, a.... Takže je fakt lepší počkat co nejdýl. Pokud jsi byla 5¨.12. tak jsi 8 det po et.
13. pro 2011 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mokrát díky za upřesnění už jsem z toho tak zoufalá že se v tom ztrácím. Taky si říkám že je asi ještě brzo tam něco vidět ale jinde jsem četla že už tam měli holky aspoň ty duchy. Ale zase je pravda, že jsme každá jiná. Budu ti držet palečky ať ti to vyjde ma tý krvi třeba máme špatný testy :slight_smile:
13. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stoupicka9 V pohodě, já jsem se v tom taky ztrácel a kór po nafasování injekcí, to sem měla v hlavě guláš. Jojo, jsme každá jiná, některá má // viditelný již 8 den, některá až 14 den a některá vůbec a na krvi ji řeknou že se to povedlo. Dneska jsem to psala ségře, že mám jen / čárku a ona mi na to odepsla: Že sice Aničku počali přirozeně, ale že // měla až 17tý den a doktorka ji těhu potvrdila až týden na to, pže 18tý den na UTZ nic neviděla. A že nemám zoufat, že se tam ještě může objevit. Jojo, budeme si držet palce navzájem. Do jakého chodíš CARU?
13. pro 2011 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tvojé ségra říká to samý co můj muž. Ten mě taky uklidňuje že je ještě brzy a že se to za dva tři dny vybarví a vyjde to jen se nemám stresovat. Jenže jim se to řekne. Moje kámoška byla před rokem a říkala že měla mamatesty a nevyšel jí ani v den kdy šla na krev, tam jí řekli že to těhu je a teď má 3měsíční holčičku. Tak nezoufejme a věřme že to dobře dopadne. My chodíme do Pronatalu v Praze,ale zjistila jsem že tam jsou snad nejdražší. Kam chodíte vy?
13. pro 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stoupicka9 No vidíš a mamatesty jsou nejlepší a nejúčinější těh.testy na trhu. Jojo, stresovat, já si dělala test ráno v 5 hodin když přáte odjel do práce a do 7 jsem nespala měla slzavé údolí a už sem prořvala asi 2 kapesníky. Přítel mě uklidňuje ať nezoufám, že bude 2 pokus, že nejsme první ani poslední komu by to nevyšlo., Ale... Já počítala s tím, že to vyjde a že budeme mít krásné Vánoce. Kolik jsi si nechávala zavíst embryí? Já 2. My chodíme do Pardubic do SANUSu. A s cenami nevím jak na tom jsou oproti jiným CARům nějak jsem to nezjišťovala. Doporučila nám ho moje gynekoložka a máme to i nejblíž.
13. pro 2011 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si taky říkám, že nejsme první ani poslední a že na podruhý to vyjde. Taky jsem chtěla hezký dárek pod stromeček :frowning2: no ještě nebudem dělat předčasné úvahy. Já mám zavedeno jen jedno ve stádiu blastocyty.Chtěla jsem dvě ale dr. mi to vymluvila, že hrozí dvojčata a ty jsem nechtěla, ale příště na tom budu trvat aby mi dali dvě. Prej u ketu dávají nemiň dvě. Já jen co jsem četla od jiných holek který chodí jinam do Caru, ale co by člověk pro vytoužené mimi neobětoval.Máš nějaké přízńaky? Mě jen trochu bolí prsa a tak 2x za den mne píchne v podbříšku jinak nic a mám pocit že i ty prsa už přestávaj.
13. pro 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stoupicka9 Jojo, nebudeme dělat předčasný záběry.Já mám zavedený 2 blastocysty po 5 denní prodloužené kultivaci a dvojčátka by nám vůbec nevadili. Mě prsa nebolí ale tak 15x za den mě píchne v podbříšku. Jinak nic. My za vše dali 22 400 Kč.
13. pro 2011 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to my dali jen 15000. Ale neměli jsme nic navíc jen zamražení a PK. My jedno větší 3letý mimi už máme tak dvě už fakt né. Ale asi jsme radši měli možná by se chytlo aspoň jedno.
13. pro 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak co testovali jsi? Já jo a je to to samé tak už je to asi v háji. Nějak mne z toho rozbolela hlava. Asi bych se měla začít soustředit na Vánoce a těit se na Ket a doufat že to pak vyjdel.
14. pro 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek