• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - sukie21

16. května 2011 
Ahoj:slight_smile: jsem 21 letá pracující usměvavá a úplně obyčejná ženská z dědiny :slight_smile: sice Fryšták u Zlína se považuje za město ale mě to nepříjde :grinning: ačkoli se plně nevěnuji své profesi, přesto se stala mít koníčkem. Jsem umělecká řezbářka, což je dost neobvyklé na ženskou (tak malého vzrůstu 159cm a keště když vážím jak moucha :grinning: ) ale já mám neobvyklé věci ráda. Původně jsem chtěla být kovářkou ale to jaksi u nás neprošlo a nápad být automechaničkou už vůbec ne :slight_smile: ale jinak jsem byla zdravé hravé děťátko :grinning:.zatím se s přítelem snažíme o miminko. V dětství jsem byla vlastní vinou nemocná a bohužel se to podepsalo na mé plodnosti. Svazek manželský plánujeme,ale protože má budoucí tchýně žízní po velkém obřadu se stovkami hostů tak to vypadá že se vezneme tajně někde na dovolené a zde uspořádáme jen hostinu. To víte maminka má vždycky pravdu :grinning: ale ne vždycky je to dobré i pro mladý pár. Tak budu ráda když mi někdo napíše protože jsem hrozně ukecaná :dizzy_face:
15. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukie21 Vítej :slight_smile: A jestli si ukecaná, tak se ti tu bude určitě líbit :wink:
Jinak umělecká řezbářka je úžasný řemeslo - to bude mít pak miminko nádhernou kolébku, že? :grinning:
16. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valentinuska čauky :grinning: no kolébku to ano :slight_smile: a hlavně spousty dřevěných hraček. Jinak doktoři mě tam moc cpou hormonama,že z toho snad porodím min. trojčata. :grinning: to by mě zajímalo kdo to bude rodit :grinning:
16. kvě 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sukie21 no výborně, trojitá radost :grinning:
hlavně ať to vyjde a máš zdravé miminko ...
16. kvě 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek