• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - supinka1

3. srpna 2011 
autor
@ronyx No 3 dny v nemocnici jsou fakt na prd sestry pořád otrvujou a vyžadujou aby jsme budili na kojení a ty jso ráda,že ti zrovna usnul fakt je lepší být doma:slight_smile:
1. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@supinka1 Půjdu do hajan to víš zase než usneme:grinning:
Dobrou noc a zítra se tu třeba zase sejdeme:slight_smile: :astonished:
1. srp 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supinka1 Sakra to mi ani neříkej :grinning: :grinning: :grinning: To bude peklo. Jen doufám,že mě na štědrý den pustí. Jedna kámoška co rodila tuším taky 22. 12. tak jí už 23 pustili domů aby mohla být na štědrý den už v teple domova,tak doufám,že ke mě budou když tak taky tak milosrdní. :grinning: No nic já valím, za chvíli dorazí šťastný otec. Tak zatím pa a dobrou noc. Když tak zase zítra,pokud budeš znuďená jako já :grinning:
1. srp 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx Bré ranko. Teda dopoledne :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supinka1 Bré ranko.Teda dopoledne :grinning: :grinning: :grinning: Ještě asi spím,když jsem to adresovala sobě :sunglasses:
2. srp 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ronyx Dobré :slight_smile: To je v pohodě já večer taky poslala zprávy sama sobě:slight_smile: Koukám teď na prostřeno a přemýšlím co dnes k obědu:slight_smile:
2. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supinka1 Tak s tímhle to mám jednoduché. Chlap v práci až do večera a sama pro sebe se mi vyvařovat fáááákt nechce,takže mám týden bez vaření. Max nějaký ten chleba ve vajíčku,nebo něco takového :slight_smile: Tak jem to s tou kombinézou nevydržela a dražím tuhle, snad bude dobrá :grinning: http://aukro.cz/krasna-nova-chlupata-kombineza-i1743866349.html
2. srp 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ronyx Tak to jo já mám taky sice chlapa v práci,ale dítě doma :slight_smile: takže to u nás není tak jednoduché a přitom mě to tak nebaví:frowning2:
Jo tak je krásná tak se to snad podaří ji získat byl by frajer:slight_smile:
2. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supinka1 No tak se alespoň tak brutálně nenudíš, máš tam alespoň prcka :wink: No já taky nejsem sama když se to tak vezme.Mám pejska,nebo teda spíš tele. Akita inu, ten žíhaný druh. A je to hrozný mazel,takže mám alespoň společnost :grinning:
2. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supinka1 No nic právě mi volala kámoška, ať se stavím na objed,že má kopec zapečených brambor :grinning: Takže mám o papu dneska postaráno. Ještě vyvenčit Renjira a valím. Budu tu odpoledne,kdyby ses náhodou nudila. Zatím pa :wink:
2. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ronyx tak co jaký byl den:slight_smile:
2. srp 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supinka1 Čauky. Tak jsem došla domů. Byla jsem na kavčo u kámošky a opět nuda. Dneska je konečně venku pěkně,tak uvažuju jesli nevyrazit ven.Jinak tu už asi zešílím nudou :dizzy_face: co ty?
3. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ronyx čauky tak dneska nám doktor oznámil,že to vypadá na kluka:frowning2: já se zblázním vždyť mám vše růžové:frowning2:
Jsem z toho fakt vedle...
3. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supinka1 Cooooo? Tak to je mazec :confused: A je to sto procentní???? A to ti řekl ten samý doktor,co ti minule potvrdil holku??Nebo jiný? A ty už sis nakupovala na holčičku? No, to samé se stalo mé kamarádce. Tvrdili ji,že to bude holka ona nakoupila plno růžových věcí a pak za měsíc na to jí řekli,že ne,že to bude kluk. A co jméno? Máš vymyšlené pro chlapečka?
3. srp 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ronyx jo řekl mi to ten samí prý si není jistej uvidíme za ten měsíc a když jsem mu řekla,že mi řekl holku tak povídal že to není možný a smál se fakt ty jo pak věř doktorům..jo nakupuju a hlavně máme kočárek sladěný měla jsem poslechnout mamku ta říkala,že nemám spěchat s tím nakupováním že se to může ještě změnit no a já jsem se ji vysmála..Jméno na kluka jsme vůbec nevybírali...sakra mě to tak mrzí,takový krásný jméno já tomu snad budu říkat pořád nelinka:slight_smile:
3. srp 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@supinka1 Tak ještě to není jisté,tak vydrž měsíc,pak snad už budeš vědět na sto procent. :grinning: Já taky nakupuju jak šílená. Dokonce jsem koupila krásnou modrou vzorovanou autosedačku a to jsem ještě nevěděla jestli to vůbec bude kluk. :grinning: Naštěstí jo,takže ji využiju. Tééééda, mě by asi trefilo kdyby mi dokrot teď řek,že to vypadá na holku :dizzy_face: Nejhorší je ten měsíc čekámí co? Mě by ranila mrtvice.
3. srp 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek