• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - surri

28. září 2012 
Ahoj jmenuji se Surri a jsem tady nova :slight_smile: doufám ze mi pomůžete alespoň trosku pochopit co se semnou ďeje :slight_smile: Žiju v zahraničí a nechápu tady co se tyče lékařství opravdu ňic ,jsou neochotni a dost nepříjemný. Doufám ze aspon mezi vama pochopím vse co se snažím pochopit.. Moc všem předem děkuji ! A přeju hodne štěstí :-*
. Beru antikoncepci Belara. 21d+1t
Minuly týden (streda)jsem dostala nějakou žaludeční chřipku (zvracení,točení hlavy atd..)
A tento týden uz třetí den krvacim a mam bolesti v podbrisku, ale menstruační cyklus se ma dostavit během 14 dni..
Včera jsem šla na pohotovost kde mi udelali test - negativni. A na ultrazvukové nebylo ňic vidět.
Paní doktorka mi řekla ze je mozné ze jsme zapadla nejspíš v tydnu kdy jsem měla žaludeční chřipku (tzn ze moje antikoncepce nebyla funkcni??....)
Ale ze to ještě z moci nejde poznat.. Je tohle všechno mozné ?? Jsem z toho úplne zmatená
23. zář 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@surri Ahoj Surri, vítej mezi námi na MK! Věřím, že na své otázky najdeš ve fóru na MK odpovědi, protože si tady povídáme opravdu o všem, takže ti doporučím se obrátit přímo do něj na http://www.modrykonik.cz/diskuse/ :slight_smile: Do hledáčku zadej to, co tě trápí - stačí jen klíčová slova - vyhledá to dané diskuze a můžeš vložit svůj dotaz.

Hezký den a držím palce, ať to dopadne tak, jak si přeješ.
Jennyska
Asmira team
28. zář 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek