• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - susana26

17. ledna 2012 
Ahoj holky, na Modrý koník jsem se registrovala z mnoha důvodů....recepty, rady lékařské, prodej a nákup dětských věcí a také kvůli inspiraci přez cokoliv :slight_smile: . Pro svou dcerku - 10 měsíců se snažím nalézt co nejkvalitnější stravovací zdravé návyky, tak si tak čtu Vaše recepty, máte -li něco vyzkoušeno, poraďte mi, nechci používat cukr a podobné nezdravoviny :slight_smile:, dík Z.
16. led 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana26 Ahoj, vítej mezi námi na MK, stránce plné rad, tipů a dobrých zkušeností :slight_smile: Věřím, že zde na fóru najdeš odpovědi na své otázky a kdyby jsi cokoli potřebovala, dej mi vědět :slight_smile: Měj se fajn!
16. led 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji, je to hezké být někde přivítána :slight_smile:
16. led 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana26 taky tě vítám:slight_smile: když chceš reagovat na nějaký příspěvek, dej odpovědět - tak se to pak dotyčnému zobrazí nahoře v "upozornění" - jinak by každý musel procházet všechny diskuse, jestli mu někdo něco nepíše.
16. led 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetadr tyjo, děkuji, pravidla jsem pročítala, ale v hlavě se nedá vše udržet :slight_smile:
16. led 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana26 to jsi dobrá, že jsi je pročítala - já je ani neviděla :sunglasses:
16. led 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana26 10m - to máme podobně staré dětičky:slight_smile: máme tu jednu soukromou skupinu s dětmi narozenými v březnu 2011 - jestli chceš, můžu se tam poptat, zda tě nepřidáme:slight_smile:
16. led 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anetadr Dcerka je ale únorová. Jinak já vše čtu, je to lepší, pak mě věci nezaskočí, tedy pokud to udržím v hlavě :slight_smile: . Pravidlem bývá, že to co je psáno pod čarou a těmi nejminiaturnějšími písmenky bývá zrovna to nejdůležitější...
17. led 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@susana26 to je fakt... číst by se to určitě mělo. Jinak tady určitě bude i někde únorová skupina. Kdyby jsi jí nenašla a chtěla jsi k nám, myslím, že to taky není problém:slight_smile:
17. led 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: děkuji, jsi hodná a můj první pokec :wink:
17. led 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek