• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - tereziek

28. dubna 2012 
Předem všechny zdravím.Čekáme v září holčičku, mám v plánu se pustit do domácího šití plenek pro svoji princeznu.Snad se mi podaří v konečné fázi nějaký slušný výtvor vytvořit.Určitě bych byla vděčná za každou radu do začátku a snad budu časem i přínosem pro ostatní budoucí nebo stávající maminky.Jsem domluvená s jednou paní za úplatu, že mi zašle střihy a jiné cenné rady, jak s šitím začít a postupovat, také jak a kde nakupovat materiály.Až budu mít nějaký hotový výrobek, tak se ráda pochlubím.Musím uznat, že za tuto paní jsem hodně vděčná :grinning:

Terka
25. dub 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tereziek ahoj, když mi do IP pošleš mail, pošlu ti střihy na plenky :slight_smile: i odkaz na to kde kupovat materiály atd... bez úplaty :slight_smile:
25. dub 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, děkuji moc.

Email je TerezieKrpcova@seznam.cz :wink:
25. dub 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska No chci se ještě zeptat, mám si zakoupit i overlock nebo si bohatě vystačím s klikatým stehem ... mám možnost zakoupit starší overlock Janemo jen za cca 2 tis ...
25. dub 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “@”
@tereziek promin za pozdní odpověď, já jsem si nějak nevšimla... já bych si koupila overlock být tebou, je o dobrá věc, jako vystačíš si asi i s normálním, co jsem ale četla na šijem dětem, tak tam všechny mají overlock a já bych si ho taky přála, jen je dost drahý, 2 tis je super cena!
28. dub 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek