• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - terinnecka

1. května 2014 
Ahoj všem ;) ráda bych se Vám tímto pár řádky také představila :slight_smile: Jmenuji se Terka pocházím z českolipska, a bydlím v Novém Oldřichově. Letos mi bude 23 let a od 18. února 2014 jsem se stala jednou z Vás a to maminkou syna Matyáška ... Je to to nejkrásnější, co mě v životě mohlo potkat a neměnila bych. Samozřejmě bych se měla také zmínit o svém partnerovi, bez kterého bych nebyla tak šťastná - jmenuje se Michal a je o rok starší, jsme spolu čtvrtým rokem a nedokážu si bez něj a malého svůj život už představit jsou mi vším.. manželé sice ještě nejsme, ale příští rok v létě už by jsme měli mít všichni stejné příjmení :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. No a co bych Vám řekla zkráceně o sobě, když už jsem se tak rozepsala :grinning: snad jen to, že jsem pohodová, přátelská, nekonfliktní osoba, která se ráda seznamuje s novýma pohodovýma lidma, ráda pomůžu když můžu, mám ráda srandu a co nesnáším je faleš a přetvářka :slight_smile: :slight_smile:
30. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky vitej na M.k. :slight_smile:. Krásné představení :slight_smile: Jinak určitě tu existuje skupinka Únorovek.. :slight_smile:
30. dub 2014 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, ja jsem ve skupine Unorovek, Nase Valentinka se narodila 9.2. :slight_smile: MK te urcite automaticky do nasi skupiny prihodil, kdyz jsi vyplnila datum narozeni Matyaska. Tak te tam rady privitame!
1. kvě 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek