• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - terycek

22. ledna 2013 
Ahoj, jmenuji se Tereza a je mi 24. S přítelem se snažíme o miminko. Kamarádka mi doporučila ať se tady zaregistruji. Prý se tu dovím zajímavé rady a skvělé typy od úžasných lidiček. :slight_smile:
4. pro 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terycek Vitej :slight_smile: kdyby ses chtela na neco zeptat, tak klidne napis :slight_smile:
4. pro 2012 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, maybay, mockrát děkuji. Zatím jsem v čekacím stádiu ( jestli se nám mimi povedl nebo ne ), tak zatím jsem v klidu. Ale je bezva vědět, že kdyby cokoli jsi tady. :slight_smile:
A jen pro zajímavost: tvá přezdívka byla takhle úmyslná? Já jen že ve vietnamštině jsi vlastně letadlo. Přijde mi to roztomilé. :grinning:
6. pro 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terycek ahojky, vsimla jsem si tve odpovedi az ted,omlouvam se. Jak to vypada s mimi? :slight_smile: Koukala jsem, ze mas fotku z utz tak to vypada,ze je vse na dobre ceste :slight_smile: Ty umis vietnamsky? Moje prezdivka je podle plaze v Thajsku :slight_smile:
21. led 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, v pořádku. Já tady také nejsem deně. Mimi se má dobře. Vyšlo nám to na poprvé. A nenechá si ujít sebemnší příležitost mě zlobit. :slight_smile: Přítel je z Vietnamu, tak se tak lážo plážo seznamuji s jeho rodným jazykem. Přijde mi to fér, když on se mohl učit česky tak proč bych si taky nerozšířila obzory. :slight_smile: Thajsko je prý moc krásné. Vůbec většina Asie, není tak doničená jako ta naše malá replublika. :slight_smile:
22. led 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek