• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - tyna84

24. dubna 2011 
Ahoj jmenuji se Kristýna, je mi 26 let a pravidelně sleduji diskuzi ( prednisonek) aneb holek, které se také léčí prednisonem a mají zkušenosti z Podolí stejně jako já. Jsem z Prahy a Vaše stránka je mi velkou psychickou oporou.
22. dub 2011 v 15:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyna84 vitaj :slight_smile: ak by si s niecim potrebovala poradit, kludne napis. pokojne pis do vsetkych diskusii ktore ta zaujimaju :wink:
22. dub 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
také mám Prednison, leč výsledky zatím nulové
22. dub 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zvalentova No právě já už nevím co si mám o tom prednisonu myslet. Sice jsem zdravotní sestra, ale v úplně jiném oboru a tomuhle moc nerozumim, vím jen, že je to pěkný svinstvo. No ale když je člověk v situaci jako my tak se asi upíná ke každé naději a poslušně zobe co mu lékaři předepíšou. Upřímně já už prednison jíst nechci, takže doufám, že mi paní doktorka Malíčková odpoví co nejdřív a zase se to trošku hne... Jak dlouho bereš ty prednison? A taky chodíš do Podolí? Díky za odpověď
24. dub 2011 v 15:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tyna84 beru ho už měsíc, ale dlouho mi ležel doma. Vadí mi vedlejší účinky, také to že není (nebo nenabízejí) alternativu. Zároveň mi imuno mudra řekla, že zakázat mi to nemůže, ale pro těhotenství by se mu nevyhýbala. Takže zobu jako trubka dva denně a doufám, že bude fungovat. Jinak chodím do Gennetu.
24. dub 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek