• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - upari

24. května 2013 
Ahoj holky :slight_smile: Vím o Modrém koníkovi od sestřenice, která tu má fotky, diskuse atd... Zatím jsem se moc nerozhlížela, až včera... Mám syna 2 a třičtvrtě roku a chtěla jsem s ním nějaké "obyč" hry typu Montessori. Našla jsem tu úžasný článek a fotky a hned jsme se dnes dopoledne vydali na hřiště nasbírat kamínky, odpoledne (po důkladném očištění) už "hráli" hru na studené a teplé kamínky a třídění na modrý a červený papír. Syn byl nadšenej a já taky :sunglasses: připravím mu další hry a věřím, že inspiraci i Vaše zkušenosti tady mi moc pomohou :wink: já jaksi nemám pro takové hry svoji představivost - musím se po někom opičit :sweat_smile: :grinning: díky :slight_smile:
27. dub 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, vítám Tě na našich stránkách. To je docela originální nápad hledání inspirace na hry tu. Většina maminek toto nebere jako hlavní záležitost, pro kterou tráví čas na Koníkovi. Gratuluji k originalitě :slight_smile: :grinning:
3. kvě 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@isoldaeva ahojky, je pravda, že díky hledání inspirace o Montessori jsem se začala s Modrým koníkem víc seznamovat... Teď tu vyhledávám (někdy i píšu) zkušenosti ohledně nemocí, kam s dětmi, recepty... :sunglasses:
24. kvě 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek