• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - vajul

3. prosince 2012 
Dobrý den,
jmenuji se Jana a bydlím v Řeži okr. Praha východ. Mam roční dceru Julinku, která miluje děti, tak chci najít kamarádky maminky v naší blízkosti,aby jsme mohly společně něco podnikat.
14. lis 2012 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Najdu maminku v okolí Řeže na procházky a pokec?
14. lis 2012 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vajul ahoj.. my jsme z Kralup.. :slight_smile: ale tak není problém... se sejít..
15. lis 2012 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
V Kralupech jsem ještě nebyla, ale jsem odvážná :slight_smile:) Budu ráda, když by to vyšlo. Jak jsi na tom s časem? Já nemůžu v pátek a o víkendu, aby si taťka malou taky užil :slight_smile:
15. lis 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vajul Ahoj, my jsme ž Řeže! 9m chlapeček a maminka co taky hledá někoho na pokec :fearful:
29. lis 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@vajul mimochodem asi Tě znám od vidění - nerodila jsi náhodou v Neratovicích?
29. lis 2012 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo jo jo rodila :slight_smile: Tak to je super. můžem vyrazit na procházku :slight_smile: A jak víš zrovna ty Neratovice? :confused: Dlouho jsem tady nebyla :unamused:
3. pro 2012 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme se tam byli podívat poprvé, jak to tam vypadá atd a porodní asistentka, co nás provázela, říkala, že jsi z Řeže :slight_smile:
3. pro 2012 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha, taky mi říkala, že tam bude v únoru rodit holka z Řeže :slight_smile: Úplně jsem na to zapomněla, byla jsem po porodu celá zmatená :slight_smile: Doufám, že jsi jí měla u porodu, protože byla fakt úžasná, moc mi pomohla.
3. pro 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, měla jsem jí, jen jsem musela na akutního císaře.... :slight_smile: A vyrazíme teda někdy s kočárem?
3. pro 2012 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
už jsem ti napsala :slight_smile:
3. pro 2012 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek