• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - valjusenka

7. dubna 2012 
Ahojky jmenuji se Valerie a jsem z Rokytnice u Přerova 13.5. 2011 se mi narodilo moje štěstíčko syn Matyáš. Je to náš pátek 13 !! Chci zde poznat nové známé z mého okolí a také nakupovat, prodávat. :grinning:
12. únor 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valjusenka Ahoj Valerie, vítám Tě i s Matyáškem mezi námi na MK :slight_smile: Doufám, že se ti MK bude líbit a přijdeš si na své jak v bazárku, tak i ve fóru či fotoblogu. Kdyby jsi cokoli potřebovala, dej mi vědět. J* :wink:
13. únor 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Valjusenka :slight_smile:) tiež som tu nová, zaregistrovala som sa takpovediac kvôli tebe :D prisťahovala som sa do Rokytky pred vyše rokom a nemám tu žiadne kamarátky... :slight_smile: tak sa chcem zoznámiť, pokecať, atd...ak Ti teda nevadí, že som Slovenka ;) :D
22. bře 2012 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sebinah :grinning: vůbec né, můžem zajít na kavčo- nemám doma internet, tak jestli chceš tak písni na 608/646425. V rokytě taky nikoho neznám.
7. dub 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, moje číslo je 777 966 665 :slight_smile: niekedy si napíšeme a zájdeme sa prejst alebo môžeš ku mne na kávu, nebudem proti ;) a kam chodíš na internet?
7. dub 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek