• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - vanesska2010

30. prosince 2010 
Ahojky všem, také jsem tu nová, vždycky když hledám něco přes google, většinou mě to odkazuje na tyto stránky, takže jsem se rozhodla, že si zde založím profil. Ráda se seznámím s ostatníma maminkama, mám malou dcerku Vanessku, které jsou 4 měsíce, a já jsem Julie a je mi 21 let:slight_smile: Tak se budu těšit, až si popovídám s nějakou příjemnou maminkou:slight_smile:
29. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 Ahoj, já jsem Soňa, bude mi 23let a mám 9ti měsíčního chlapečka Jakoubka. Odkud jsi?
29. pro 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste pěkná rodinka, jsem se ted koukala na tvoje album:slight_smile:
29. pro 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, těší mě:slight_smile: Já jsem z Prahy..a co vy?? No vy jste taky krásný:slight_smile:
29. pro 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 děkujem. akorát tam nemám žádný nový fotky, máme rozbitej počítač a jsu na cizím tak se mi to nechce stahovat a potom vymazávat:slight_smile:. My jsme z brna, takže trošku daleko:slight_smile:. Ale psát si můžem, ne?
29. pro 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 ahojky my jsem Havířovanky a vítáme tě tady. :dizzy_face: :dizzy_face: jdu kouknout do albíčka :wink:
29. pro 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to chápu, no já jsem taky neměla možnost přidávat a vůbec udělat si tady profil, protože počítač jsem měla jen u mámy...ale už ho máme doma:slight_smile: tak už je to dobrý:slight_smile:
29. pro 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brusinka.pusinka : ahojky..jéé děkuju moc...jak se máte?
29. pro 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 my se máme parádně jsme sice starší jak já tak i moje Karamelka a Domišek ale v pohodě sněhově a zimně radostně :wink: :wink: Malá je krásný uzlíček a je vidět že se tatínek vidí v malé jako v zrcadle :wink: moc vám to sluší :wink:
29. pro 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 no, dřív jsem tu bývala pořád, ale malej jak chce už chodit a sám to neumí a hrát si chce taky převážně se mnou tak nemám moc času i když si noťas můžu půjčit od ségry mého přítele....a jak je v Praze? U nás sněžilo v noci trochu ale dobrý, žádný kalamity zatím. A co malá? už sis zvykla, že jsi máma? mě to někdy ještě nedochází:slight_smile:.
@brusinka.pusinka ahoj, vítáme tě tady:slight_smile:
29. pro 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hele, malá je trošku taková tvrdohlavá, takže když si umane, že bude křičet, tak k ní musim běžet, aby se uklidnila:D a když jdu na pc, tak taky pláče, chce všechnu pozornost no:slight_smile: jinak zvykla..no hele občas mi to taky nedochází..ale jo zvykla..tak co si budeme povídat, jsou to starosti že:slight_smile:
29. pro 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 já měla syna také v 21 letech nelituji toho teď je to habán. Malá je fajn já pracuji z domu tak na pc jsem skoro pořád a tak ona ví , že je to tak jinak si také celý den hrajeme a učíme :wink:
@soniq díky
29. pro 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím,že toho taky litovat nebudu:slight_smile:taky bych chtěla pracovat doma:slight_smile: je krásná malá:slight_smile: moc
29. pro 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem vykoupala malýho a už spinká, jsu zvědavá kdy se probudí. To bude zase noc.....
@vanesska2010 jak ti spinká malá?
@brusinka.pusinka tebe se chci zeptat jestli nevíš nějakej fígl na to aby dítě v noci spinkalo? :slight_smile: malej přes den spí krásně a když ee tak ho dám do kočáru a dobrý ale přes noc je to boj.....papá jen jednou za noc, někdy má jen žízeň, ale skuhrá ze spání, tak si myslím, že to jsou asi zuby:slight_smile:, jinak si to neumím vysvětlit.
29. pro 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojínky :slight_smile:
já jsme Monika a bude mi ted 24 roků .-) a mám dvě dcerky, jednu 3letou a druhou 3 měsíčná :slight_smile: a jsme tu na koníkovi moc ráda :slight_smile::hearts::hearts:určitě ráda pokecám :slight_smile:
29. pro 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ahoj.....:slight_smile:
29. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniq ahojky:slight_smile:teda podle fotky jsi mi nějak povědomá ale to je asi blbost :slight_smile: od kuď jsi??
29. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 já jsem z Brna.....no ty mi nejsi povědomá:slight_smile:. Tak třeba mám někde dvojnici :slight_smile:
29. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniq aha tak to jo, no možná jsme tě třeba zahlídla někdy tady :slight_smile::hearts:
29. pro 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jezdila jsi někdy do Brna do Vaňkovky? Já jsem tam pracovala než jsem odešla na mateřskou.
29. pro 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 ahoj, já se také přidávám k uvítacímu výboru :grinning: Přeju ti, ať se ti tu líbí a třeba najdeš i spřízněné dušinky. Jinak máš krásnou holčičku, tak vám přeju hodně zdravíčka :wink:
29. pro 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 Ahoj, vítám Tě tu, já se tu taky rozkoukávám :slight_smile: Mě je 23 a mám 2 letýho caparta :slight_smile: Jinak jsem taky z Prahy:slight_smile:))
29. pro 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že se to tu rozrůstává pěkně, tak vítám všechny nové maminky:slight_smile:
29. pro 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniq jo tam jezdíme nakupovat docela často :slight_smile::hearts::hearts:

jé jste tu všecky jen z brna nebo prahy zatím že??
29. pro 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@vanesska2010 :Já mám 18ti měsíční holčičku, a je mi 22, takže, taky mladá maminka :slight_smile: . A odkud jsi z Prahy přesně? JÁteda nejsem z Prahy, ale na Smíchov, to mám 40Km, a hoďku cesty autobusem :wink: , ale taky ráda pokecám.
29. pro 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky koukám řže tu jsme všichni takové mlaičké že?? možná já nejstarší co??? v únoru 24 :slight_smile: :grinning: :grinning:
29. pro 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky...tak mladý maminky jsou nej:D aspoň si maj co říct:slight_smile: my si to vyberem pak všechno až děti vyrostou:Djinak já jsem z Prahy 10...bydlim u Slavie...fotbalový stadion....
30. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moncicak.as ahojky...tak to je fajn:slight_smile: konečně někdo z Prahy:slight_smile: a jak se máte?
30. pro 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@soniq No jak mi spinká malá...jako jde to..my jsme jí naučili na denní a noční režim..takže ona ví, že po koupání pijeme čajík, papáme, a pak táta uspává...a pak se budí jen na jídlo každé 3 hodinky..jinak přes den,ne a ne spát:D nic nestíhám udělat...:D
30. pro 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@smolinek Ahojky, děkujeme mockrát, já tě taky vítám:slight_smile: no a jak se máš?
30. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek