• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - vanesska2010

30. prosince 2010 
autor
@smolinek jo a děkuju za kopmliment:slight_smile:
30. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 ahoj, také jsem Pražanda, taková náplava :grinning: Je mi 26let ( teď musim říct, že jsem se normálně zasekla, abych si vzpomněla kolik mi je, to už je síla :sweat_smile: )Mám chlapečka skoro 2 roky starého a o vánocích jsme zjistlili, že se nám zadařilo a čekáme druhé. Tak si to tak trochu užívám.

Já jsem z P6, také tady moc maminek neznám. Máme tady sousedky s mimčama, ale těm už je přes 30 let a spíš hledají tu svojí generaci. Zkoušela jsem chodit do mateřských center, ale někdy jsem špíš z toho byla zdeptaná. Těšíš se, že si popovídáš, získáš nové zkušenosti a nakonec zjistíš, že i když ty maminy to nemyslý vážně, tak se předhánějí, co jejich miminka už umí, ale je to normální, každá z nám má strašnou radost. Pro mě to bylo trošku stresující, protože syn byl spáč a strašně rád se jen tak povaloval :grinning:

30. pro 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé:D to je krásný:D no a co:D tak každý jsme nějaký nebo ne?:D to Vanesska je zase strašně živá:D spát ne a ne..teda večer jo...ale přes den...jak jí nechám z dohledu a jdu třeba vařit, tak se jí to nelíbí:D a hned si řekne:D takže je to takový že se jí celý den musim věnovat,a večer kdy konečně můžu spát, tak musim všechno dělat no...jinak se nudim, protože přítel vstává na 5 do práce, a já jsem pak až do 5 sama doma..no takže taky nic moc...a pracuje každý den, takže si ho vůbec neužiju ..a on nás moc taky ne...že bychom si taky udělali ještě jedno?:D
30. pro 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, fakt samé mladé maminy, to jsme se tu pěkně sešly, co?:slight_smile:
30. pro 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a hlavně pražandy teda :frowning2:, :slight_smile:
30. pro 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no tak jestli jste chodili před dvěma lety zhruba nakupovat i do Jeans Clubu tak jsem tam pracovala než jsem odešla na mateř. :slight_smile:. Tak třeba od tam, jinak nevím kde bysme se mohli potkat, nebo jsme se viděli někde a utkvěla jsem ti v paměti :slight_smile:.
30. pro 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Jak si uzivate krasnou zimu? :wink: Jmenuju se Dana a mam 10mesicniho syna. Je mi 25 a jsem z P-6
Preju vsem krasne odpoledne :grinning:
Jinak holky, ktera z Vas mate radu na nocni spani, sem s ni! Nas se budi tak 4x, ale aspon uz ne 8x, jak tomu bylo jeste pred 5ti tydny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 to bych taky potřebovala vědět jak na nespícího drobečka v noci :slight_smile:...u nás zatím pomáhá jen hlazení chvilkové a pak usne, ale za hodinu zase to stejný:slight_smile:
30. pro 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 :grinning: holky jsou takový všímavější a myslim, že i šikovnější, prostě jsme hold víc dopředu, ale u kluků jsou také vyjímky. To všechno přijde :slight_smile: pak budeš ráda, že ti Vaneska večer usne a ty budeš mít klid. Manžela přes léto také vídám večer a o víkendech. Dneska také vstával brzo, ale vrátí se snad teď odpoledne.
@soniq já jsem přistěhovalec a kdyby byla možnost, tak bych šla spíš za Prahu nebo na okraj. Třeba takový Kunratice bych brala :grinning:
30. pro 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smolinek a odkud jsi z P-6?
@soniq chtelo by to dudlika, ale toho odmita :sweat_smile:
30. pro 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 hihi mladičké no to já jsem starší ročník od vás :wink: :wink: :dizzy_face:
@soniq no pokud kojíš tak nevím ale pokud jsi na UM tak já jsem synovi dávala do mlíčka na zahuštění piškoty , ale to nebyli jiné možnosti teď jsou třeba ty noční sunarky, zasytilo ho to a spinkal celou nocinku. dávala jsem dle odměrek mlíka když 8 odměrek mléka tak 10 sunarek :wink:ale trvalo to 3 noci než prospal celou nocku :wink: Malá my spí celou noc ale kojíme 22 ve spánku a ráno v 5 ale spíme do 8 :wink: :grinning:
@heliik ahojky
@moncicak.as ahojky
30. pro 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Mě bude 24 taky v únoru :grinning: Přesně 3. :slight_smile:
30. pro 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vanesska2010 My jsme z Letnan :slight_smile: No, máme se tak normálně, takhle v zimě, na sněhu :grinning: Táďa zlobí jak čert a já zrovna vymýšlím jaký dobroty na zítra vymyslíme, jak ho znám, bude chtít pomáhat :sunglasses: :grinning:
30. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smolinek Těší mě, taky jsem náplava :grinning: :grinning: :grinning: Ze severních čech, z Mostu, v Praze jsme 3 a půl roku :grinning:
30. pro 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 dudlíka už moc právě nechce, čím starší tím mín ho chce.
@brusinka.pusinka to nepomáhá vůbec, kupuju mu na noc všelijaký ty mlíka co by ho mělo uspokojit a nic, on i když začne plakat tak nechce pít, nechce jest, nechce dudlíka, někdy stačí hlazení chvilku, ale to taky nezabere furt. Pomůže když ho chovám, ale když ho dám zase do postýlky tak začne plakat nebo plakat ee, je to spíš takové mrčení ze spánku....
30. pro 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniq Nas ho nechtel nikdy. Je to pro me neuveritelne protoze ja sama jsem dudlala dlouho a rada :grinning: U nas pomaha jedine prso :slight_smile: tedy, nekdy je to trochu komplikovane :grinning:
Takze myslis, ze se budi aniz by mel hlad nebo zizen? Co brisko? :unamused:
30. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 jj, on nemá hlad ani žízeň a bříško taky ee, přes den je úplně v poho, já nevím co dělat teda,
30. pro 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniq To je teda potvurka..asi chce byt s tebou, vid? :sweat_smile:
30. pro 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 no nejradši by se v noci choval, ale aspon vím, že to hlazení pomáhá trochu zatím.....:slight_smile:
30. pro 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 Divoká Šárka
30. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncicak.as jsi si to dala proti proudu :grinning:
co já si pamatuju tak Filip byl opravdu spací, v noci se mi budil, jen když se klubaly zuby a to bylo kolem toho 8měsíce.
30. pro 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soniq tam jsme si kupoval kalhoty tyjo kdoví jestli opravdu jsi mi povědomá od tam tad :slight_smile::hearts::hearts:

holky říká se co dítě to originál :slight_smile: já mám holky zas spavé :grinning: matkétka je hodná to je ta starší akorát ted se pere se změnou která se týče Nikolky té jsou 3 měsíce a je moc hodná :slight_smile::hearts::hearts:tak bych byla ráda kdyby aji ty dětské puberty byli fajn.. tak jsme sama zvědavá :slight_smile:
@moncicak.as jů tak jsi staší o něco malinkato já jsme až 28. :grinning:

30. pro 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smolinek ja jsem z Dejvic. Tak to je kousicek. Jak se ti tu libi? Jak dlouho uz bydlis na sestce?
30. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dana3262 10 min tramvajkou :grinning: hele nestěžuju si, my bydlíme na konečný tramvají, takže máme všechno relativně kousek, jen ta Evropská pěkně hučí :confounded: Přistěhovala jsem se sem zhruba před 10 lety, zvykla jsem si, ono taky nic jiného nezbude, že :grinning: Jinak :grinning: v Dejvicích jsem pracovala, přímo ve Verdunské.
30. pro 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek