• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - vbarmanka

13. června 2012 
Ahojik jmenuji se Veronika je mi 25let a stala jsem se čerstvou maminkou,narodil se nam syn Jiřiček bude mu mesic.Bydlim v Doubravici nad Svitavou skoro 5let a nikoho tu neznam,citim se hrozne sama,porad sama s kocarkem a tak,rada zajdu na kafco popovidam si o vsem moznem a nemoznem.Budu rada za kazdou odpoved dekuji mockrat s pozdravem Veronika.
15. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vbarmanka Ahoj Veroniko, vítej mezi námi na MK i se svým Jiříčkem! :slight_smile: Jsem ráda, že jsi si k nám našla cestičku a doufám, že se ti tady bude líbit. Jsme tady fajn parta a tak si určitě i ty tady najdeš diskuzi a maminky, mezi nimiž ti bude fajn :slight_smile: Měj se hezky a kdyby cokoli, ozvi se mi. J*
21. kvě 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojik mockrat dekuji za privitani.A co jinak jak se mas a ty mas deti a jak stare a tak dekuji mockrat.Budu rada kdyz se ozves s pozdravem Veronika :slight_smile:
11. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vbarmanka Ahoj Verčo, já se mám fajn, děkuji :wink: Já zatím děti nemám, ale samozřejmě bych jednou nějaký ten poklad brala všemi deseti :wink: Jinak, pokud hledáš někoho ze svého okolí, koukni třeba do tohodle seznamu http://www.modrykonik.cz/seznam_uzivatelu/?select_month=&county=102&order_by=date_joined Měj se fajn, J*
13. čer 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek