• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - vcelka31

28. března 2012 
Ahoj jmenuji se Lenka jsem v 9tt :slight_smile: snaženi po 6 letech se to povedloooooooooooo......................Zajima mně hodně co dělat v těhu vše okolo něj......Rady atdd proto sem se registrovala..Jsem na nemocenske tak tu budu as do devateho mnesice....Lenka :slight_smile: :wink:
28. bře 2012 v 11:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelka31 Ahojky,tak tě vítám na Koníku a velké gratulace k těhulkování :wink: .Hlavně ať je miminko zdravé.Já mám 3 měsíčního syna,snažení nebylo žádné,vyšlo to snad na poprvé. :wink:
28. bře 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo děkuji no holt někdo ma štestiii,,a ja ho mam už takyy tedd,,zitra jdu na krev a ultrazvuk opett :slight_smile: tak sem zvedava co nam dr.řekne :slight_smile: :wink: ..........
28. bře 2012 v 11:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelka31 Ode mě VELKÁ gratulace :slight_smile: 6 let je hodně dlooooooouhá doba, tak se šetři :wink: Přeji klidné těhulkování a radost z rostoucího bříška. Já mám 2 kluky, zrovna čekáme 3 mimčo, ale o tom, co to bude, se chceme nechat překvapit. Právě jsem 23tt
Čau Anna
28. bře 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelka31 to je super, že to vyšlo, my se snažili taky delší dobu - přes dva roky a za dva měsíce se snad dočkáme :wink:
28. bře 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tobě taky krasne těhu a at je co tak hlavne at je zdravee :slight_smile: 6 let je moc dlouha doba,anoo s jednym pruchozim vajecnikem,doktor mi daval takove sance ze neotehotnim prirozene jen umnele a hlee povedlo se,,, :slight_smile: nemohla sem tomu uverit porad sem si rikala to bude porucha stres a td to prijde tak po trech tydnech s pozdeni sem si delala test a vyselll :slight_smile: :wink: pajada
28. bře 2012 ve 12:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifereeek tak ti preju hodne štestii moc moccccccccccccccccccc :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelka31 ....ahoj :slight_smile: a moc gratuluji k těhotenství a přeji ať je vše stále v nejlepším pořádku! :dizzy_face:
28. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mmaammiinnaa chtela sem se te zeptat v kterem tydnu si dostala prukazku :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ined77 jo děkujii moccc :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vcelka31 dostala jsem ji až v 11tt :slight_smile:
28. bře 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chtěla jsem se tě zeptat,,ktery mnesic je kryticky,,ze se muze stat cokoliv a tak davat vice pozor na sebe,, :wink:
28. bře 2012 ve 13:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vítej:slight_smile:.
Co se týče těch měsíců,přijde mi, že (aspoň u mě) to není nikdy úplně v klidu.. pořád si říkám, že kdyby to byl aspoň ten a ten týden a furt se to posouvá. Rozhodně do konce třetího na sebe dávej maximální pozor, ten druhý pak bývá lepší v tom, že už, pokud máš nevolnosti, tak ustoupí, vrátí se energie a přitom ještě nebudeš vážit milion kilo a budeš si to hezky užívat:slight_smile:.
Já si teď říkám, kdybych byla aspoň co nejblíž 36. týdnu...protože včera na kontrole mi dr. zjistil při měření čípku skok z 3,8 na 1,1 cm během dvou týdnů...
Užívej si, že je všechno v pořádku, těhotenství je něco tak nepochopitelně výjimečného a zázračného... a nikdy nevíme, jestli nás to pak ještě někdy potká:slight_smile:.
28. bře 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek