• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - venik

29. ledna 2011 
Ahojky,moje přezdívka je Veník a jsem tu nová.zatím vůbec nevím jak to funguje,ale budu se snažit do toho dostat.Je mi 35 let a3/4 a čekám své první dítě.Právě jsem 14+6tt.Mám stále v hlavě plno otázek a doufám,že je tu budu moct psát,a dostanu ně odpovědi,které hledám.Jsem jak říká můj přítel "prvnička jaksepatří" protože jsem nikdy neřešila žádné otázky kolem těhotenství a porodu,a i přes můj věk jsou tyto všechny informace pro mne nové.
Řešili jsme bydlení,práci,půjčky a teprve nyní jsme se dopracovali k mimču,ikdyž to bylo nečekané,protože mám problém s váhou,a chtěla jsem se z mých 113kg dostat aspon na 100kg,abych mohla prožít těhotenství aspon trochu v poho.Což se nepodařilo,protoože jsem otěhotněla nečekaně,ale jak říká můj přítel,ještě že tak,protože by jsi pořád měla čas...:slight_smile: A to mám děti opravdu ráda,jenže jsem vždy chtěla mít dítě až mu vytvořím nějaké zázemí a nebudu se zmítat v problémech s prací a penězma.S tím,že si to chci užít v klidu.Každý má na to jiný názor,kolem mě probíhá plno názorů ale až ty budeš chtít tak už bude pozdě,anebo radši dítě než nejdřív bytové zázemí,apod.Každý má na to svůj názor.
Takže doufám,že tady najdu plno informaci,nebo i přátelství,a zvládnu své první těhotenství i přes můj váhový problém v pohodě,páč se všeho bojím co se týká těhotensví i porodu,ach jo.
Takže jsem ráda,že takovéto možnosti informací existují a přeji všem hodně zdaru,štěstí a také pohodové těhotenství.
Zdravím Veník :slight_smile:
29. led 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venik ahoj, pěkně napsáno... :slight_smile: tak držím pěsti, ať máš pohodové těhu, porod bez komplikací a krásné a zdravé mimčo..
29. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek