• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - verisek2010

1. července 2011 
Ahojky, jmenuji se Veronika, jsem z Kladna a čekám své první miminko, o koníkovi jsem se dozvěděla od kámošky, budu ráda za jakékoliv rady, tipy, triky...aj :slight_smile: Zatím prozkoumám co vše tu je :slight_smile:
22. čer 2011 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek2010 Ahoj, vítám Tě tu :slight_smile: Já už jednoho raracha mám a druhý se mi doufám zítra ukáže na testu :grinning: Jinak jsem z Prahy :slight_smile:
22. čer 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, děkuju moc :slight_smile: já jsem svůj velký den měla 15.května. kdy se mi na testu ukázali //, měla jsem obrovskou radost :slight_smile: tak ti budu na zítra držet palečky a určo písni, jak si dopadla.papa
22. čer 2011 ve 22:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek2010 Ahojky, tak // sice je, ale strašně slabounká, tak se zatim neraduju :slight_smile: Snad bude sílit :slight_smile: Co Ty, jak se cítíš?
23. čer 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak to je super, no já měla taky ze začátku slabý, ono záleží na všem možném, já jsem si dělala za sebou, abych měla jistotu, ráno, večer a ráno, pak když jsem byla objednána, tak jsem si udělala ještě jeden a bylo to :slight_smile: Hale zatím dobře, musím zaklepat :sweat_smile: , jsem moc ráda, že nezvracím, jinak občas mám takové různé návaly, ale úplně v poho, užívám si to plnými doušky.Já sem si byla téměř jistá, že jsem těhotná, jednak jsem to nedostala a dost mě bolely prsa, ty mě teda bolí furt, prý je to normální, se tam tvoří nějaký ty mléčný žlázy :angry:
23. čer 2011 v 15:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek2010 Neboj, dneska šupajdim pro další testy :grinning: Tak to přeju, at máš takhle pohodové celé těhu, já to tak měla:slight_smile: I porod pohodička :slight_smile: Kdy budeš rodit? Někdy v Lednu, že?
23. čer 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak držím palečky a hned dej vědět :slight_smile: termín mám na 17 ledna, slyšela jsem neco o tom že nemám národ na porodný, nevíš, jak to je?
23. čer 2011 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud jsi nad životní minimum (příjmem), tak bohužel nemáš, debilní zákony to jsou :unamused: Můj kulihrach je 13.ledna, ale 2009 :wink:
23. čer 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verisek2010 Ahooj, tak nakonec těhu nejsem, ale už se snažíme naplno, jsem dneska 7DC, takže mám ještě na ovu asi čas, ale co, snad to tenhle měsíc vyjde:slight_smile: Co Ty, jak je?
1. črc 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooojky, tak to je mi moc líto a držím palečky ať se zadaří :slight_smile: mě je celkem fain, docela si to užívám :wink: s tím porodným mě to pěkně štve, to je zase pro cikány... :angry:
1. črc 2011 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek