• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - verunkak

5. prosince 2010 
Ahoj maminky :slight_smile:
jsem tady nová a čekám své první miminko. Tímto bych se ráda dozvěděla nové věci a aspoň trošku zahnala strach z prvního porodu :slight_smile: Veronika
3. pro 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj si priamo z Brna?
3. pro 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, ted bydlím v Předklášteří, ale v Brně jsem každý den..mám tam rodinu :slight_smile:
3. pro 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak Ahoj Verčo vítám Tě na koníkovi.
3. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, moc děkuji. :slight_smile:
3. pro 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vítám tě:slight_smile:tak jak se těšíš na mimčo?
3. pro 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco nám o sobě napiš:slight_smile:
3. pro 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 :

Ahoj Peti :slight_smile: moc děkuji :slight_smile:
na miminko se těším strašně, ale mám trošku strach,jak to budu zvládat:slight_smile: mám malou sestřičku (2 roky) a tak vím,co a jak,ale přece jen je rozdíl na chvíli pohlídat jiný mimčo a mít to svoje doma non stop :slight_smile: navíc si ráda pospím a za chvíli mi to skončí:slight_smile: ale mamka mě uklidnuje,že si brzo zvyknu :slight_smile: 8.12. jdu na ultrazvuk a tam mi řeknou, co to je:slight_smile: přála bych si holčičku, ale myslím si,že to bude kluk :slight_smile:

Jinak o mě:slight_smile: v září jsem oslavila 19 let ,bydlím s přítelem a jsem ráda, že vše prožívá semnou :slight_smile: je hezký vědět, že na to nejsem sama jako bohužel některé maminky. Jsem optimista a přátelská :slight_smile: na tuto stránku jsem se zaregistrovala ze zvědavosti. Navíc je fajn se dozvědět nový věci, jak prožívají ostatní maminky svoje těhotenství nebo už narozené prcky:slight_smile:

Přeji krásný zbytek večera...Veronika :slight_smile:
3. pro 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristiluky : ahoj, ted bydlím v Předklášteří, ale v Brně jsem každý den..mám tam rodinu :slight_smile:
3. pro 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adellaide03 : ahoj, moc Ti děkuji :slight_smile:
3. pro 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je krásný když jste na to dva tak to má být a strach má každá neboj je to uplne normální já se bála hrozne a to už jsem šla po třetí a vedela jsem do čeho jdu:slight_smile:tak držím paleky at ti výjde holčička já sem si taky říkala že do tretice by to mohlo vyjít a byl z toho kubík:slight_smile:ale nevaadí v dnešní dobe si hlavně přej at je miminko zdraví přeji krásný víkend:slight_smile:
3. pro 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petule33 :
To zdraví je určitě na prvním místě :slight_smile: moc děkuji a i Vám všem přeji krásný víkend :slight_smile:
3. pro 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak Verčo a miminko jste plánovali nebo ne?
4. pro 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adellaide03 : nene,neplánovali :slight_smile: přišlo tak nějak samo :wink:
4. pro 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak Neplánované "veci" sú najlepšie :wink:
A čo ty vieš možno sa ti aj to dievčatko splní, mne sa syn vyplnil, ved píšeš že si optimistka.. :slight_smile: A ak nie stejne je to úplne jedno, potom si nebudeš vediet predstavit že by si mala iné mimi. Ale daj nám vediet čo sa dozvieš, ja som teda nevedela hodne dlho čo to bude, bo sa vždycky otočil tak aby sme nevideli potvora..
4. pro 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mě se pohlaví nesplnilo. Chtěla jsem holčičku a mám chlapečka. Ale ono to je vlastně jedno. Hlavně když je mimi zdravé, šťastné. Teď jsem ráda, že ho mám. Ale samozřejmě holčičku Ti moc přeju. A proč si myslíš, že to bude kluk. Máš takový pocit? Já jsem to právě při malém měla. Já jsem nevěděla celé těhu co čekám, protože jsem nechtěla.
4. pro 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkak Vitej na konikovi. Zkus mrknout pomoci vyhledavace na diskuze brnenskych maminek nebo tehotnych, pripadne v sekci Spolecny termin najdes cervnovou diskuzi :wink: At se ti tu libi.
5. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek