• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - vvelecka

15. dubna 2011 
Dobrý den, jmenuji se Věra, jsem z Brna a mám 3,5- letého Honzíčka a 9 měs. Martínka. Modrého koníka znám už dost dlouho, pročítala jsme si zde diskuse už při svém prvním těhotenství a čerpala informace, jinde takřka nezjistitelné :o)) Preferuji však osobní přátelství, a tak jsem dlouho zůstávala pouze neregistrovaný čtenář. K registraci mne přiměla až relativní sociální izolace matky na mateřské se 2 dětmi, kdy je člověk vděčný za každé vlídné slovo… občasná bezradnost s výchovou 3-letých vzteklounů a také moje plenková mánie (s prvním dítkem jsem plenky bohužel neprala). Začala jsem zde tedy tím, že jsme si koupila krásnou plenku :o)) Všem přeji pěkný den, zdraví Věra.
13. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vvelecka Ahoj Věro, vítej. Gratuluji k plenkování, máš můj obdiv, když to právě při tom druhém dítěti zvládáš. Tu vůli jsem měla také, ale nedůslednost zvítězila a tak vesele plníme popelnice :(. Odkud jsi přesně? Také nejsem na velké internetové přátelství, ale ráda chodím na vycházky a můj synek zatím také (16m), tak kdyby si někdy chtěla jít na procházku, nebo do herny, tak budu ráda za společnost :slight_smile:. Pěkný večer, Lenka z Brna
14. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Leni, bydlíme hned u zast. Dětská nemocnice, takže jestli míváte cestu kolem, kdykoli se můžeš stavit :o)) Jinak máme rádi vycházky, zatím hlavně do Lužánek nebo do parku na Jugoslávské - je to blízko. Ve městě pak mám oblíbený Family Point v kláštěře sv. Voršily na Josefské 1, dá se tam přebalit, nakrmit, pohrát si s hračkami a POHOVOŘIT v krásném, klidném prostředí. Jinak plenky zvládá hlavně pračka, ostatní se sveze při normálním prádle. Vybírání a zkoušení plenek je moje malé hobby, jsem rozený experimentátor. Klidně vše půjčím na vyzkoušení, máme už velké plenky, Martínek je kus chlapa, třeba tě to taky chytne :o)) Zdraví Věra.
15. dub 2011 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek