• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - zaneta_

13. září 2011 
ahoj holky :slight_smile: Už nějaký čas sem chodím a čtu si vaše příspěvky a hledám v nich odpovědi pro sebe :slight_smile: a rozhodla jsem se také se přihlásit. Snažíme se o mimi šestý měsíc (já vím, já vím, některé jste na tom mnohem hůř :frowning2: A teď už konkrétně: Dneska je to 5tý den po vysazení duphastonu (první měsíc, velmi nepravidelné cykly, tak proto dr. nasadila duph.), jen špiním (od včerejšího večera). Prsa už lepší, ale ještě předevčírem jsem je tak tak dostala do podprsenky Bolesti břicha také už nemám (ale byly tři dny). S dr. jsem domluvená, že pokud menzes do pondělí nepřijde, jukne na mě (má podezření na cystu). Těhu test jsem si dělala včera ráno (30DC) - ukázkově negativní. Návštěvě CARu se bráním, pořád doufám, že "to půjde přirozeně". Vím, že jste na tom některé hůř, že čekáte dýl, ale.... Máte pro mě některá radu, co se děje, proč jen špiním a nic? (když jsem brala HA, tak jsem nějaké špinění před menzes ani neregistrovala....) Díky.
10. zář 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zaneta_ Ahoj, vítej na MK! Doufám, že se u nás budeš cítit fajn a spokojeně :slight_smile: Přeji mnoho štěstí na cestě za vytouženým miminkem a jestli nenajdeš odpovědi v našich diskuzích, klidně založ diskuzi novou.
posílám link na diskuzi, kde již probíhá diskuze o duphastonu a pod. http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/duphaston-mate-skusenosti/ Hezký den přeji:slight_smile:
13. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek