• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - zidelka

19. března 2013 
ahojky jmenuji se Adéla a jsem skoro ve třetím měsíci.Tuto stránku mi poradila kamarádka že se tu dozvím spousty věcí a hlavně dostanu i spousty rad.Budu ráda za každou odpověd když nebudu něco vědět jsem totiž poprvé těhotná tak mám i jisté obavy.Moc všechny zde pozdravuji a předem děkuji za přijetí :slight_smile:
18. bře 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zidelka Tak vítej :slight_smile: jestli jsi stejně vyjukaná jako já .... tak to nezávidím.... :slight_smile: zjistila jsem, že začínám být dost nervák ... ale myslím, že je to tím, že je to poprvé :wink:
18. bře 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :wink: No občas jsem až mi je ztoho špatně ale už se to zlepšuje tak doufám že mě to vydrží všichni mě říkají at se hlavně nenervuji jinak budu mít uknouraný nervní mimčo tak uvidíme ale tomu se člověk neubrání.
18. bře 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj a vítam tě tu! S těmi doktory ti to potvrdím, celé těhotenství mě pronásledovala nespavost a malému to zůstalo!!!! večer nechce spát, ráno jsme okolo půl šesté už vzhůru. Zatím to trvá celé tři roky, co už máme za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zidelka Přesně - taky se snažím nenervovat :slight_smile: ale nejde to :grinning: snad drobek ty nálady nějak vydrží ... :wink:
@alpakovo No pokud se projevuje nespavost a spavost - tak budu mít asi medvídě :grinning: já bych spala pořád.......... dřív jsem měla se spánkem hrozný problémy a teď bych usnula i za chůze :slight_smile:
19. bře 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zidelka tak to přeju krásné snění a hodně zdravíčka :wink: užíj si to, nějak moc rychle to všechno uteče :frowning2:
19. bře 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek