• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám kolem 40 let a 4 děti

20. září 2009 
Ahoj holky, nevím kam se šoupnou. všude jste rozjetí jako tank. Mám skoro 40 a 4 děti, nejmladší budeme mít tento týden rok. Pak mám dva školáky, ze kterých šílím a jednoho dospěláka z mladých let. Práce až nad hlavu a na návštěvy není čas. Zkouším tedy, alespoň pokec přes net.Doufám, že mně omladino vezmete mezi sebe. :grinning: :grinning:
8. říj 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
obhlídni si témata a vyber si, co tě bude zajímat a bavit :slight_smile:
a neboj, nikdo tě neukousne :grinning:
8. říj 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak pojď k nám do "nově přihlášené manči i nemamči"...pokecáme :slight_smile:
8. říj 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ako píše bubca, pridaj sa k nám :grinning:
8. říj 2007 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...nie ze sa budes citit menejcenna...kazda mama je mama ci ma 20 alebo 40...patris rozhodne medzi nas :wink: ...a dovol malu poznamocku - preco si sa rozhodla prave pre tento nick?...bude to dost komplikovane si ho zapamatat :unamused:
8. říj 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....no nebo se muzes pridat k nam snazilkam (a tehulkam) do diskuse 37 a snaha o mimi...mrkni na nas, vetsina uz mame par deticek nebo budeme mit prvni nebo se snazime. Jsme takove "holky nad vodou"....no a jak vidis, vsechny nas spojuje krasny a zraly vek 37+ :slight_smile:
8. říj 2007 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavik. :wink: ja som mamina 3 detí .dcéra bude mať 20,syn 18 a najmladšie slniečko 6.ja budem mať 42.chcem len poznamenať ,že to 3 tehotenstvo som si vychutnala tak ,že sa to nedá ani opísať.každému by som to dopriala .cítila a cítim sa stále mladá a veľmi mi lichotí ked´idem s najstaršou dcérou a niekto povie že sme ako sestry požičiavame si aj veci.takže kráčam aj s modnymi trendmi.niekedy sa presvedčiť nedám,ved mám už svoje roky.a to malé slniečko opakuje .ináč je to veľmi dobručké od malička.a ešte sa chcem pochváliť/aby to nevyzeralo zle)ale vlásky má skoro po kolená. je na zjedenie.hojky
19. únor 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj-je mi 40.Mám tři kluky-letos 23,19 a 3 roky :wink: :wink: :wink: Malej byl plánovanej a je to supr rošťák. :wink:
Je fakt,že někdy padám na čumu,ale jak píše Olika,cítím se dobře-jukněte do albíčka na naší rodinku.
Všechny moc zdravím. :wink: :wink:
19. únor 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavik kejka :slight_smile: .až dnes som si pozrela tvoj album a musim ti povedat ,že vyzeraš skvelo.ja sa chystam dať svoje fotky ale až niekedy na buduci týždeň,to už bude mať staršia dcéra volno.ja to neviem :frowning2: :frowning2: :frowning2: .no čo už ešte že máme naše deti.ako tvoji chlapi počúvajú? :grinning: :grinning: :grinning: prajem pekný výkend. :wink:
23. únor 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim si ,že my 40 nicky sme este stale kocky suce na svet ,hoci nam lieta okolo hlavy nase potomstvo,ani som nezbadala ako ten cas rý hlo uletel a bác 40 na krku,niekto to berie ako hrozu,ale zaleží len na tom ako sa clovek cíti,niekedy na 20 niekedy na 60 ,každý vek ma svoje caro a ked sa clovek zahladí na svoje deti je rad ze si ich može v zdraví uzit.Okrem toho je teraz velkou modou mat druhe alebo tretie dieta v 40 tke takže este stale sme suce kocky...........
20. čer 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ahojky holky
Mokuska souhlasím s tebou. :wink:
Olika kde jsou ty fotky?????????????Šup tam s nima. :slight_smile: A díky za pochvalu,od ženský to víc,než potěší. :wink:
20. čer 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA by som chcela ešte jednomimčo ked chalani podrastu asi tako 10-15rokov :grinning: Moja teta ma rozdiel medzi prvym a poslednym skoro 25rokov.Ked čakala jej najstaršia dcera dieta tak otehotnela aj ona :grinning: potom čakal jej druha dcera a zase aj ona :grinning: posledny je vytuženy syn ale rozmaznany :angry: Ma 4deti dve dospele neviem presne vek tak okolo29 a 28.,10,a 4.teraz čaka znova jej najstaršia tak sa smejeme či nebude ajona :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
mila kejsa zda sa že ženy musia držat spolu,kedže chlapi su v pochvalach velmi skupy a teda pochvalu dostat od nich je ako keby mali priletiet dnes ufaci,ja s kamoskou sa takto casto doberame a chvalime sa ako nam to dobre svadci a takto si trosku nadvihujeme sebavedomie a dodavame si optimizmus aj vo velmi tažkých chvílach ,a tých je teda v tomto strese neurekom.najviac ma tesi moj najmlasi syn,ked príde ku mne da mi bostek a povie že ma lubi,vtedy som najstastnejsia na celom svete.Skoda že z toho vyrastu...
20. čer 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě,že vyrostou tak strašně rychle.Měla jsem je docela dost brzo a pak ve 37 a něco mi zatikaly hodiny a to dost těžce,tak bylo vymalováno.Hrozně jsem se těšila.Starší kluci jsou samostatní,malýho milujou.Ten nejstarší už bydlí tři roky v podnájmu se svojí kočkou-asi budoucí snachou-oba ještě študujou.Prostředního mám doma,je na gymplu.Příští rok končí a snad taky VŠ.Malej je lump,tak jak má kluk být,ale nerozmazluju.No jen trochu. :grinning: :grinning:
Přesně jak píšeš,dodávat si sebevědomí a optimismus to musí být,potřebujeme to nejenom my,ale i o dost mladší holky. :slight_smile: :slight_smile: Myslím,že každý věk má svoje čaro a já si teď tu 41 vychutnávám a vůbec,ale fakt vůbec si nepřipadám stará. :wink: :wink:
Mám pocit,že mě i to dítě dalo nějakou sílu do života. :slight_smile: Však můžeme být šťastné,že je máme bez problémů v našem věku. :wink:
Mokusko jasně,ženský musej držet spolu,i když se často porafou. :grinning:
20. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mile kejsa myslim si,ze ti maly Matej predlzil mladost a este bude na tom pracovat ak je taky zivan,aspon sa nebudes nudit a teraz je to najnovsia moda mat druhe alebo tretie dieta okolo 4O tky,takto tu u nas behaju 4O tnicky aj z nasho baraku a su celkom pysne na svoje potomstvo,je to sice o hubu,lebo clovek musi detom venovat dost vela casu ale ked clovek vidi ako rastu a ake su zlate ,no nemal by tych zlatusikov aspon poriadnu hromaduDrzim palceky aj ja mam 9 rocneho Mateja ako sa vravi !!Matej to je ine cislo" tak to plati lebo je totalne hyperaktivny takze nas zivot tiez nie je nuda ale horska draha.
23. čer 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolem 40 do toho hodlám praštit potřetí, chtěla bych kluka, takže za pár let budeme mít 3. holku :slight_smile:
23. čer 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som tiez chcela dievcatko ale dvakrat som usla pri porode hrobarovi z lopaty tak to nebudem radsej riskovat,pockam si na nevesty a vnucatka.ale drzim palce vsetkym rovestníckam
23. čer 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
l513654- jsem na tom podobně.
19. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte žienky,síce nepatrím do Vašej kategórie, ale musím poznamenať: Moja mama ma 61 rokov , má 5 detí vo veku: (36,34,31,29 a 21.) Ja som tá najmladšia a mala ma po dlhom čase v 40-tke. Tak Vám držím palce pri výchove ja som len na začiatku.... No keď sa zídeme niekedy všetky deti a vnúčence....... :grinning: :grinning: :grinning:
19. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamičky*! Prišla som Vás pozdraviť, asi aj ja patrík sem do tejto témy, hoci mám "len 37,9" rokov, ale tiež sa necítim na to a keď sa ma niekto pýta na vek, tak sa len čudujem, že už fakt mám tolko????
Nám sa do tretice pribudol náš malý Robko a veru snažíme sa ho vychovať "normálne" ale kedže je miláčikom celej rodiny /a asi aj ulice/ tak sa nám to nedarí velmi.. Manžel ho priam zbožňuje, ja už neviem, či je to normálne... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Dcérky už majú svoje individuálne programy s kamoškami, ešte Annna s nami chodí kade tade, ale väčšinou už chodíme traja na návštevy rodičom.
Ja som ešte doma s malým, chystám sa naspäť do práce až o rok, chcem si vychutnať tie tri roky, veď mám pred sebou ešte viac než 20 rokov práce do dôchodku...
Pozerala som vaše ablumíky, tak máte krásne detičky, Kejka aj tvoji synovia sú tiež frajeri!!! A malý je tiež šikovný. No a tvoja maminka a ty na tej fotke.... super vyzeráte!!!
Monka, aj ja som tretia dcérka mojej mamy, tiež mala 35, keď som sa narodila... :wink: :wink: :wink:
20. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek